Читати онлайн «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Кишенькова книжка емоцiйного iнтелекту
Джил Хессон


У книжцi вмiщено теоретичнi вiдомостi та практичнi поради щодо розвитку емоцiйного iнтелекту та керування своiми почуттями. Ознайомившись iз ними, ви навчитеся спiвiснувати з усiма своiми емоцiями та обертати iх собi на користь у будь-якiй ситуацii, а також розвинете емоцiйну чутливiсть та емпатiю.

Джил Хессон

Кишенькова книжка емоцiйного iнтелекту: Невеличкi вправи для iнтуiтивного життя


Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо -i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.

Книга мiстить криптографiчний захист, що дозволяе визначити, хто е джерелом незаконного розповсюдження (вiдтворення) творiв.

Щиро сподiваемося, що Ви з повагою поставитеся до iнтелектуальноi працi iнших i ще раз Вам вдячнi!


ВСТУП


Дуже важливо розумiти, що емоцiйний розум не е протилежнiстю iнтелекту, трiумфом голови над серцем; це унiкальне поеднання iх обох.

    Девiд Карузо

Що таке емоцiйний iнтелект? Емоцiйний iнтелект – це вмiння користуватися емоцiями, щоб iнформувати мислення, i використовувати мислення, аби розумiти та управляти емоцiями.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!