Сторінка 1

Легкий спосiб кинути курити
Аллен Карр


Усе, що вам потрiбно для того, щоб кинути курити, – це книга, яку ви тримаете в руках! Вам нема чого боятися, ви не наберете вагу i не вiдчуете, нiби вам чогось бракуе, – ви навiть можете продовжувати палити, поки ii читаете.

«Легкий спосiб кинути курити» – дiйсно ефективний метод, який набув широкоi популярностi та мае величезний успiх у багатьох краiнах свiту. Прочитавши цю книгу, ви позбудетеся згубноi звички та вiдчуете незвичайну свободу. Починайте негайно!

Переваги методики Аллена Карра:

• Простота: не потребуе замiнникiв нiкотину або допомiжних засобiв.

• Зручнiсть: жодних мук вiдвикання та дискомфорту.

• Унiверсальнiсть: пiдходить навiть запеклим курцям та не вимагае надмiрних зусиль.

• Ефективнiсть: клiнiки Аллена Карра успiшно працюють в усьому свiтi.

• Результат: 95 % курцiв кидають курити назавжди!

Аллен Карр

Легкий спосiб кинути курити

Вiдгуки фахiвцiв та лiкарiв про метод Аллена Карра
Поза сумнiвом, книжки Аллена Карра допомагають кинути курити. Багато клiнiк, що iхня дiяльнiсть спрямована на лiкування залежностi, успiшно використовують його методи та прийоми.

    Джудiт Маккей, професор, експерт Азiатськоi консультативноi ради з контролю над тютюном та Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров’я, Консультативна група з питань тютюну та здоров’яДивовижно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесiоналом в галузi психотерапii, досяг успiху там, де зазнали поразки незлiченнi психологи та психiатри з високими науковими ступенями, i розробив дiйсно ПРОСТИЙ та ЕФЕКТИВНИЙ спосiб кинути курити.

    Д-р Вiльям Грiн, завiдувач психiатричного вiддiлення лiкарнi Матiльди, ГонконгЯ глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на успiх та визнання, у ньому не було нiяких трюкiв та хитрощiв, а професiоналiзм Аллена Карра гiдний поваги. Я залюбки рекомендую його метод будь-якому курцю.

    Д-р П. М. БрейЯ неодноразово спостерiгав «Легкий спосiб кинути курити» Аллена Карра. Вважаю, це дуже успiшний метод. Цiлком пiдтримую його як ефективний спосiб позбавитись тютюнозалежностi.

    Д-р Анiл Вiсрам, Лондонська Королiвська Лiкарня, Велика Британiя
Про автора


Головна думка, що червоною ниткою проходить через усi книжки Аллена Карра, – це викорiнювання страху.


Читати онлайн книгу українською мовою «Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Легкий спосіб кинути курити» Аллена Карра зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!