Читати онлайн «Лола шукає подругу» Ізабель Абеді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Лола шукае подругу
Ізабель Абедi


Пригоди Лоли #1
Лолин тато родом iз Бразилii, а ii тiтка заввишки лише вiсiмдесят сантиметрiв. А ще вiд неi божеволiють мiльйони шанувальникiв, коли вночi вона перетворюеться на знамениту поп-зiрку Джекi Джонс. Але чого в Лоли немае, то це найкращоi подруги – а знайти ii дiвчинцi хочеться понад усе на свiтi! Треба негайно щось придумати – i Лола вiдправляе листа, в якому звiряеться про свое заповiтне бажання, прямо в небо на повiтрянiй кульцi. А у вiдповiдь отримуе таемниче послання в пляшцi…

Ізабель Абедi

Лола шукае подругу


Книга 1


Софii, Меме i Папулi, у яких теж е папай.

Моiй улюбленiй школi з козами, якiй виповнюеться 100 рокiв.

І Мартiнi М. Еппiнг, яка подару- вала менi iдею книг про Лолу.

1.

Хто я i ким би хотiла бути


Моя подружка каже, що, перш нiж розповiдати свою iсторiю, я повинна назвати себе. Думаю, вона мае рацiю на всi сто. Тим паче що iсторiя – про мене. Ну гаразд, не тiльки про мене – ще й про мою подружку, але я поки не знайомитиму вас iз нею, а то потiм буде нецiкаво. Хочу тiльки додати, що зараз вона сидить поруч i допомагае менi зiбрати думки докупи. І якраз пiдказуе, що взагалi-то давно час переходити до дiла.

Отже, мене звуть Джекi Джонс, менi п’ятнадцять. Я, звiсно, ходжу до школи, але я ще й спiвачка. Я виконую поп, i на моi концерти збираеться сила народу. А одного разу мене навiть показали по ящику. Вiдтодi я стала знаменитiстю.

Тепер я щодня роздаю принаймнi три десятки автографiв. Щонайперше на вечiрках, днях народження i в школi. Школа теж прославилась – адже саме в нiй я вчуся. На останнiх батькiвських зборах, я чула, навiть пропонували надати нашiй школi iм’я Джекi Джонс. А директор повiсив на стiну кабiнету постер iз моiм портретом. На ньому я в чорному шкiряному куцаку iз заклепками, i в кожнiй руцi у мене по мiкрофону.

Самi розумiете, фанiв у мене стiльки, що й на воза не забереш, як у справжнiсiнькоi зiрки. І заробляю я купу грошей. Мiльйончикiв так два-три за пiсню. Бiльшу частину грошей я, звiсно, жертвую на бiдних дiтей Бразилii. Але й менi дещо лишаеться. На роликовi ковзани, новий маунтбайк i жуйку завжди вистачае. Як i всi зiрки, я трохи ненормальна. Недавно навiть купила автомат, який продае жувальну гумку.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Лола шукає подругу» Ізабель Абеді дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Лола шукає подругу» Ізабель Абеді безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!