Читати онлайн «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Леся Любомирівна Кравецька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Львiвськi пляцки i торти. Простi i не дуже
Леся Любомирiвна Кравецька


Вiдчуйте Львiв на смак! Пляцки – традицiйна галицька випiчка iз вдалим поеднанням коржiв, начинок i кремiв. Це не торти i не пироги, особливiсть пляцкiв – у простотi та неперевершеному смаку. Їх можна випiкати щодня i на свята. Рiзноманiття рецептiв та колоритнiсть назв у цiй книзi здивуе навiть найбiльш вибагливих господинь: «Ранкова роса», «Три бажання», «Шоколадний глiнтвейн», «Литий Спартак», «Свiтлячок», «Шоколадна хатинка», «Феерверк», «Халвовий поцiлунок», «Катрусинi цьомки», «Лис Микита»… Безлiч варiантiв коржiв, цiкавi та незвичнi креми та начинки, простi й швидкi пляцки на щодень, а також особливi – для родинних свят. Традицiйнi пляцки, облюбованi кiлькома поколiннями шанувальникiв солодкого, i новi, осучасненi рецепти галицьких смаколикiв принесуть радiсть кожнiй родинi. Наповнiть вашу домiвку затишним запахом львiвськоi випiчки!

У форматi PDF А4 збережений видавничий дизайн.

Леся Кравецька

Львiвськi пляцки i торти. Простi i не дуже

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2017

Вiд автора


Пляцки – надзвичайно цiкавий, красивий та смачний вид випiчки. Не торти й не пироги, пляцки – це вдале поеднання рiзноманiтних коржiв, начинок i кремiв. Вiнець кондитерськоi майстерностi – пляцки з красивим яскравим зрiзом. Простiшi чи складнiшi в приготуваннi, пляцки пiдходять i для повсякденного вживання (швидка випiчка), i для святкового столу (з багатьма коржами й прошарками). Усi вони користуються великою популярнiстю як у молодих, так i в досвiдчених господинь.

Випiкають пляцки здебiльшого у квадратних або прямокутних формах, щоб перед подачею iх можна було легко накраяти на однаковi прямокутнi, квадратнi чи ромбовиднi шматочки. Можна пекти i в круглих формах, хоча цей спосiб менш популярний. З тiеi ж причини пляцки зверху не прикрашають мастикою, кремовими завитками, трояндочками чи шоколадними вiзерунками. Зазвичай готову випiчку поливають шоколадною глазур’ю, посипають бiсквiтною крихтою, кокосовою стружкою чи натертим шоколадом.


Читати онлайн книгу українською мовою «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Леся Любомирівна Кравецька безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Кравецької дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Кравецької безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Кравецької зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!