Читати онлайн «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Мелодiя кави в тональностi сподiвання
Наталiя Гурницька


Анна таки вирвала в долi надiю на майбутне без Адама. Не бiлий панський будинок з кам’яними колонами, де вона тепер господиня, не поважний статус удови заможного шляхтича, не багатство чи впевненiсть у завтрашньому днi, а дитину вiд Адама, яку носить пiд серцем. Заради цiеi дитини могла б жити, бо живуть же якось iншi. Слабка жiнка. Чи здужае вона вгамувати бiль утрати й навчитися жити без Адама, чи зумiе завершити чоловiковi справи та допомогти зрадженiй у першому коханнi кузинi, чи вiдгукнеться ii серце на знову почуту мелодiю любовi? А що, як у чужiй, випадково розгаданiй таемницi вона вловить ту саму тональнiсть – сподiвання дива?…

Наталiя Гурницька

Мелодiя кави в тональностi сподiвання

Передмова

Мелодiя кави у вирi життя


Що бувае, коли втрачаеш кохання? Кохання таке велике, що заступае цiлий свiт? Те почуття, котре й стало для тебе цiлим свiтом? Стало небом i зорями, повiтрям i хлiбом… як вижити, втративши все це? Як дихати, рухатися, смiятися, коли те, що тримало тебе, – зникло без вороття? І чому iншi почуття, схожi на блiдi вiдбитки цього, найголовнiшого, уже здаються неважливими, притлумленими, попелясто-сiрими тiнями у безкiнечному дощовому днi, який нiколи не забарвиться сонцем?

Чи бувае життя пiсля втрати любовi? Так. І зазвичай ним рухае слово «мусиш».

Перший роман Наталii Гурницькоi «Мелодiя кави у тональностi кардамону» став явищем у сучаснiй украiнськiй лiтературi – яскравий, захопливий, нiжний i проникливий, неймовiрно чарiвний, вiн пiдкорив читачiв iз тiею ж легкiстю, з якою був написаний. Але ця легкiсть позiрна – за кожним рядком стоять роки копiткоi, титанiчноi працi авторки, ii безсоннi ночi, сотнi й тисячi архiвних сторiнок, досконало вивчене iсторичне минуле рiдного Львова… Нерозривний зв’язок поколiнь, любов довжиною у вiчнiсть – реальна, найсправжнiсiнька, така, що аж вiддих переймае, коли думаеш про неi, – усе це, майстерно перенесене на лiтературний грунт, забезпечило роману заслужений успiх, зробивши його еталоном романтичноi прози, насправдi вибуховим дебютом. Нинi маемо довгоочiкуване продовження, не менш яскраве i талановите.

«Мелодiя кави в тональностi сподiвання» – це iсторiя Анни та ii життя пiсля втрати коханого чоловiка.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!