Читати онлайн «Міфи про PR» Річ Лі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Мiфи про PR
Рiч Лi


«Мiфи про PR» Рiча Лi – це цiлком новий погляд на сферу зв’язкiв з громадськiстю та медiаiндустрiею. Як не втрапити у пастки PR-контенту, не потонути у засиллi iнформацii, а використати ii на свою користь, як врештi здобути у цьому руслi власний комерцiйний успiх? Рiч Лi вичерпно, неймовiрно доступно i цiкаво вiдповiдае на кожне з цих питань. Зокрема, що найголовнiше,– розвiнчуе мiфи про PR, що часто формують у нашiй свiдомостi не зовсiм правильне розумiння сутностi iнформацiйного простору навколо нас.

Книжка стане в пригодi не тiльки PR-гуру чи тим, хто пов’язуе з PR свою професiйну дiяльнiсть, а й тим, хто хоче орiентуватись у сучасному свiтi комунiкацii, де зв’язки з громадськiстю посiдають базовий щабель.

Лi Рiч

Мiфи про PR


Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо -i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.

Книга мiстить криптографiчний захист, що дозволяе визначити, хто е джерелом незаконного розповсюдження (вiдтворення) творiв.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Міфи про PR» Річа Лі дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Міфи про PR» Річа Лі безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!