Читати онлайн «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Мiсяць, обмитий дощем (збiрник)
Володимир Савович Лис


Ця збiрка рiзнобарвних, але водночас таких спорiднених есеiв i новел про життя – немов букет зiбраного восени листя. Серйознi, а iнколи й iронiчнi роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про iсторичну долю Украiни й таемницi людського серця… Як вiдпустити минуле та не боятися нових зустрiчей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпiзнати поворотнi моменти й навчитися не шукати пiдтексту у випадковостях? Треба просто радiти життю й дихати на повнi груди! Натхненнi iсторii з добрим гумором, простi, але такi важливi для кожного цiнностi, звичнi й рiднi для нас слова…

Володимир Лис

Мiсяць, обмитий дощем

© Лис В. С., 2017

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2017


***


Я мусив про це написати


Бiльшiсть читачiв знають мене як романiста. Але крiм романiв, яких набралося вже пiвтора десятка, я все свiдоме життя писав i так звану малу, або коротку прозу. З юностi, ще зi шкiльних рокiв – етюди, новели, з дев’яностих рокiв минулого столiття – есеi. Писав iх тому, що… писалося, бо не мiг не писати, це становило основу мого життя. Це були й моi просто роздуми, вправи у словi, але здебiльшого реакцiя на щось, що схвилювало, як то кажуть, зачепило, на якийсь життевий епiзод, свiдком якого я став, серйознi або iронiчнi, iнколи з гiркою iронiею, роздуми з приводу чогось, що вiдбулося, побаченого i почутого, важливого iнодi тiльки для мене самого, реакцiя на чиюсь творчiсть, на природу i ii дива, сам плин життя, а з часом – i роздуми про його сенс та людське призначення.

Частину цiеi прози час вiд часу друкували в газетах, журналах, альманахах, збiрниках, ще бiльше таких моiх творiнь не друкували нiде, хоч i були завершенi. А ще е новели й есеi, якi з рiзних причин не дописав, лишилися i начерки та маленькi ескiзи до тих же новел i есеiв, спонтаннi записи.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимира Савовича Лиса дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Місяць, обмитий дощем (збірник)» Володимира Савовича Лиса безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!