Читати онлайн «Мрія метелика» Лия Щеглова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Мрiя метелика
Лiя Щеглова


Вiн з’явився в ii життi раптово. І вибухнув вулкан пристрастi. Дорослий, досвiдчений, забезпечений i загадковий. За майже два роки iхнiх бурхливих стосункiв вона нiчого про нього не дiзналася. А потiм вiн зник. Забравши з собою ii душу. Сенсу жити бiльше не було. Як метелик, вона згорiла на попiл у полум’i пристрастi. А потiм – випадкова зустрiч iз Сергiем. Одруження, нормальне життя з нормальним чоловiком. Якого вона нiколи не кохала й не цiнувала. Доки вiн не зник… Де вiн? І що вiдбуваеться? Здаеться, усе повторюеться. Але крила метелика не можуть згорiти двiчi. І справжне кохання трапляеться лише одного разу. Один раз на все життя.

Лiя Щеглова

Мрiя метелика

Моему чоловiковi – людинi, яка розумiе мене лише з погляду, яка надихае, допомагае, пiдтримуе

Частина 1

Народження

Роздiл 1


Менi вiд тебе добре робиться.

    Чарльз Буковскi. Жiнки[1 - Усi епiграфи взято з iнтернет-ресурсiв. Зiткнувшись iз тим, що iнтернет iнодi одну й ту саму цитату приписуе рiзним людям, я вирiшила зазначати авторство лише тих, якi особисто зустрiчала в книжках чи фiльмах. (Тут i далi прим. авт.)]

– Не пiдходь, бо вб’ю! Та я серйозно кажу тобi!

Волосся Катерини розкуйовджене, щоки розпашiлися. Зазвичай блiда, зараз вона скидалася на героiню картин Гапчинськоi. Закутана в плед, лежить на диванi, кухоль – саме так: не бокал, а величезний кухоль iз глiнтвейном у руках. Сама ледве говорить, бо застуджене горло, а туди ж – повчати.

– Та ну тебе! – вiдмахуюсь я.

Насправдi вже трохи дратують тi розмови, що я сама в усьому винна. Але подруга наполягае й дiлиться враженнями. Мовляв, побачила вона мене на днях у мить, коли я не знала, що вона поруч. І здивувалася моему погляду.

– Гострий, колючий, зверхнiй. Зрозумiло, що так жоден не наважиться пiдiйти до тебе, не те що знайомитися стане!

Менi вже не раз казали, що погляд у мене важкий. Що людинi, яка мене не знае, певно, страшно до мене пiдiйти. Може, вони й мають слушнiсть. Складно сказати, що саме так уплинуло. Я далека вiд того, щоб ненавидiти людей, аж нiяк! Просто в бiльшостi своiй люди менi нецiкавi, здаються нудними. Вони ж не читають книжок! Вершина iнтелектуального розвитку – iнтернет, канали новин сумнiвноi якостi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Мрія метелика» Лиі Щегловой безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!