Читати онлайн «Мистецтво любові» Еріх Фромм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Мистецтво любовi
Ерiх Фромм


Процес читання цiеi книжки може розчарувати кожного, хто прагне дiстати легкi iнструкцii з мистецтва любовi. Навпаки, у своiй працi я хочу показати, що любов не е почуттям, спроможним охопити будь-кого, незалежно вiд рiвня його зрiлостi. Книжка покликана переконати читача, що всi його спроби любити приреченi на поразку, якщо вiн не буде активнiше розвивати свою iндивiдуальнiсть, щоб рухатися в продуктивному напрямку; у тому, що вiдчуття задоволення вiд любовi неможливе без вмiння любити ближнього, без справжньоi скромностi, смiливостi, вiри i дисциплiни. У культурi, де цi риси трапляються досить рiдко, опанувати вмiння любити – рiдкiсне досягнення. Кожен може запитати себе: а скiлькох людей, якi дiйсно вмiють любити, я знаю?..

Ерiх Фромм

Мистецтво любовi

© Erich Fromm, 1956

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2017


* * *


Свiтовi перспективи


Серiя «Свiтовi перспективи» присвячена концепцii людини, народженоi всесвiтом, що сприймаеться через актуальне бачення сьогодення. Мета серii – презентувати невеличкi книжки, авторами яких е найбiльш свiдомi й вiдповiдальнi представники сучасноi думки. Кожна книга вiддзеркалюе погляди й переконання ii автора та визначае взаемозв’язок мiнливих релiгiйних, наукових, мистецьких, полiтичних, економiчних i соцiальних впливiв iз загальним досвiдом людини.

Цю серiю присвячено перегляду всiх тих сторiн людськоi дiяльностi, яких фахiвцiв вчили безпечно оминати. Вона iнтерпретуе сучаснi й минулi подii, котрi втручаються в життя людини у свiтову епоху, що повсякчас розвиваеться, а також робить припущення щодо того, чого може досягти людина, коли ii охоплюе непохитна внутрiшня потреба шукати те, що хвилюе ii найдужче. Ця серiя мае на метi запропонувати новi перспективи з погляду свiту й розвитку людства, водночас не порушуючи тiсного зв’язку мiж унiверсальним та iндивiдуальним, динамiкою i сталою формою, свободою й долею. Кожен автор розкривае свiй предмет iз широкоi перспективи свiтовоi спiльноти, а не виключно з юдейсько-християнськоi, захiдноi чи европейськоi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!