Читати онлайн «Необхідні речі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Необхiднi речi
Стiвен Edwin Кiнг


У мiстечку Касл-Рок з’являеться крамниця «Необхiднi речi». Їi власник, Лiленд Гонт, може запропонувати покупцевi будь-яку забаганку або навiть мрiю всього життя за символiчну цiну. На додачу до грошей Гонт просить утнути невеличкий… жарт. Але невиннi пустощi дедалi частiше обертаються на жахливi подii. Шериф Алан Пенгборн – единий, ким таемничий продавець не здатний манiпулювати. Що мае на метi власник «Необхiдних речей»? І ким насправдi е Лiленд Гонт?..

Обережно! Ненормативна лексика!

У форматi PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

Стiвен Кiнг

Необхiднi речi


Крiсовi Лавiну, який знае не всi вiдповiдi,а лише тi, що мають значення


Ледi й джентльмени, прошу уваги!

Пiдходьте ближче, щоб побачити краще!

Хочу розказати дещо, нi пеннi не треба платити!

(А якщо повiрите, чудово далi будемо жити.)

    Стiв Ерл. Фуфло

Я чув, що навiть на вуличках села можна заблукати, коли стоiть така темрява, що, як то кажуть, хоч в око стрель…[1 - Переклад Ярослави Стрiхи. (Тут i далi прим. пер., якщо не зазначено iнше.)]

    Генрi Девiд Торо. Волден


© Stephen King, 1991

© Depositphotos.com / nito103, hektor2, drizzd, обкладинка, 2021

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


ВИ ВЖЕ ТУТ БУВАЛИ.

Звичайно, бували. Звiсно. Я облич нiколи не забуваю.

Пiдходьте сюди, дайте руку потисну! Що вам скажу: я вас упiзнав ще до того, як устиг добре роздивитися обличчя. По ходi впiзнав. Кращого дня, щоб повернутися в Касл-Рок, навiть уявити важко. Нi, ну просто подивiться, чи ж не чудо чудесне? Скоро почнеться сезон полювання, рiзнi дурбелики в лiсi гахкатимуть по всьому, що рухаеться, i не носитимуть сигнального жовтогарячого, а потiм буде i снiг з дощем, але то вже пiзнiше. Зараз лише жовтень, а в Року ми дозволяемо жовтню залишатися рiвно стiльки, скiльки йому хочеться.

От що не кажiть, а менi то найкраща пора року. Весни тут гарнi, але менi жовтень бiльше до душi, нiж травень.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!