Читати онлайн «Неординарні. Історії успіху» Малколм Гладуелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Неординарнi. Історii успiху
Малколм Гладуелл


Що робить людей неординарними? Чи багато вирiшуе випадок у нашому життi? Як цiлковито реалiзувати своi таланти? Скiльки годин наполегливоi працi необхiдно, аби стати кращим iз кращих? Шокуючi, вражаючi, неймовiрнi приклади з життя Бiла Гейтса, одне з найвiдомiших дослiджень в iсторii психологii – експеримент «Термiти» Льюiса Термана, бiографii зiрок канадського хокею та звички селян минулого столiття… Переконайтеся, що слова «генiй» бiльше не iснуе. Але поки в людей е здiбностi, наполегливiсть i фантазiя – будуть неординарнi. Станьте одним iз них!

Малколм Гладуелл

Неординарнi

Історii успiху

© Malcolm Gladwell, 2008

© Depositphotos/stuartmiles, обкладинка, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2016


Неординарнi

Історii успiху


Присвячуеться Дейзi

Вступ. Таемниця Розето

Цi люди померли вiд старостi. Ось i все

1


Розето-Вальфорторе затишно розмiстилося у ста милях на пiвденний схiд вiд Рима в Апеннiнському передгiр’i iталiйськоi провiнцii Фоджа. Як достоту середньовiчне поселення, мiсто збудовано навколо великоi центральноi площi. Навпроти площi розташовуеться Палаццо Марчезале, палац родини Саджезе, колишнiх великих землевласникiв. Прохiд пiд аркою з одного боку веде до церкви Мадонни дель Кармiни – покровительки гори Кармiни. Схилом гори бiжать вузькi кам’янi сходи, по обидва боки вiд яких скупченi двоповерховi кам’янi будинки з дахами iз червоноi черепицi.

Протягом столiть селяни Розето працювали в мармурових кар’ерах ближнiх гiр або обробляли землю долини, розмiщеноi терасами. Щоранку вони проходили п’ять чи шiсть миль горою вниз, а ввечерi повторювали цю саму тривалу мандрiвку назад. Життя було важким. Жителi майже всi були неписьменнi й злидарювали страшенно. Вони не надто сподiвались на економiчне зростання, аж допоки в дев’ятнадцятому столiттi до Розето не долетiла чутка, що за океаном iснуе земля нових можливостей та перспектив.

У сiчнi 1882 року гурт iз одинадцятьох мешканцiв Розето – десять чоловiкiв та один хлопчик – вiдпливли до далекого Нью-Йорка.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!