Читати онлайн «Ніколи не здавайся» Олег Кривко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Нiколи не здавайся
Олег Кривко


Якщо не можете почати сьогоднi i вiдкладаете на завтра, то вiдкривайте книгу i читайте, ця книга саме для вас.Як похудати за тиждень?Як перетворити треба в хочу?Життя.

Нiколи не здавайся

Олег Кривко

© Олег Кривко, 2021

ISBN 978-5-0053-3768-9

Создано в интеллектуальной издательской системе Ridero


Почну завтра знайома нам фраза яка погубила мiлiони можливостей, дорогi моi читачi звертаюсь до вас, вiднесiться з певною серйозностi до цiеi книги, тому що ви вiддаете менi свiй дорогоцiнний час i я хочу щоб ви получили те за чим прийшли. Я рекомендую читати книгу 15 хв.

Через годину, для того щоб ви розумiли що я хочу вам донести.


Глава перша «ЗАВТРА»


Я впевнений що кожний iз нас колись то i переносив щось на завтра, чи то

прокачати прес, зайнятись спортом, пробiгти марафон, заставити себе пiти записатись на вокал, i так дальше

Якщо ви нiколи нiчого на завтра не переносили ви не людина ви КІБОРГ

Давайте зрозумiемо що це е завтра?

Чи воно взагалi е?

І так 24 години якi ми втрачаемо чи як придумати 100 вiдговорок щоб перенести на завтра, в наш час пiшли такi люди як ЗОМБІНЕРТИ – це такi люди якi заразились вiрусом iнтернет i стали зомбiнертами про це вiрус ми поговоримо пiзнiше.


Я дуже сильно хочу зайнятися спортом але моя проблема в тому що ЛІНЬ не позволяе стати з лiжка i почати дiяти, як виправити? Я знайшов просте рiшення

Все що нам потрiбно це взяти свою пiдсвiдомiсть в контроль. Перепрограмувати свiй розум, як це зробити запитаете ви в мене? Просто любi читачi, все що нам пригодиться це МЕДИТАЦІЯ i АФИРМАЦІЯ, багато хто з вас зараз подумав про те що я за чуш несу, скажу вам попробуйте i дiзнаетесь самi. Люди в 21 ст живуть по таких принципах як

ІНТЕРНЕТ, ЗАВТРА, ЛЄНЬ, БОЛИТЬ ГОЛОВА, Я НЕ ХОЧУ, Я НЕ МОЖУ, ДЛЯ ЧОГО ЦЕ МЕНІ, ПОЧНУ З ПОНЕДІЛКА

Глава друга «НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ»


От також цiкава фраза почну з ПОНЕДІЛКА я впевнений що кожна людина яка переносила щось на понедiлок так i не почала це робити.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Ніколи не здавайся» Олега Кривко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ніколи не здавайся» Олега Кривко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!