Читати онлайн «Нова стара баба» Лариса Денисенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Нова стара баба
Лариса Денисенко


«Нова стара баба» – кумедна, добра i свiтла оповiдь про життя душевноi Варвари та ii шебутноi подруги Зойки, яким уже стiльки рокiв, «що в те неможливо повiрити навiть тодi, коли роздивляешся себе в люстро». Жiнки намагаються з’ясувати, хто ж та «нова стара баба», яка з’явилася на горизонтi Варвариного онука Славика й турбуе «малюка».

«Забавки з плотi та кровi» – феерична повiсть-карнавал з обов’язковим хепi-ендом. Дивакуватий Ерiк, який видае себе за Ерiку, тобто перевдягаеться в жiноче вбрання, i слiпа дiвчина Мiра – що вийде iз зустрiчi таких рiзних людей, якi майже стали… подругами?

Лариса Денисенко

Нова стара баба

Передмова

Лiтературнi забавки не для забави

Як може бути новою стара баба? Що спiльного в неi iз забавками з плотi та кровi? І про яку бабу та якi забавки взагалi йдеться? Серед сучасних украiнських письменниць Лариса Денисенко вирiзняеться парадоксальнiстю мислення, несподiваними образами та iронiчним стилем, тож нiколи не можна знати напевне, що мала на увазi авторка…

Пропонована вашiй увазi книжка об’еднуе тексти, написанi в рiзний час. Із «Забавками з плотi та кровi» Лариса Денисенко дебютувала 2002 року, коли виграла Гран-прi конкурсу «Коронацiя слова». Вiдтодi були надрукованi вiсiм ii романiв, мала проза входила до багатьох збiрок та антологiй, а сама письменниця, поза сумнiвом, може вважатися однiею з найуспiшнiших i найпопулярнiших у сучасному лiтературному товариствi. Варто зазначити, що успiшною й талановитою вона е також в iнших сферах дiяльностi: Лариса Денисенко – фаховий юрист, телеведуча, авторка колонок на важливi теми суспiльно-полiтичного та культурного життя. Чи то природна, чи то професiйна спостережливiсть дозволяе письменницi раз у раз вихоплювати з навколишньоi дiйсностi iсторii – язик не повернеться назвати iх матерiалами – для книжок, смiшнi до драматизму, iнодi не надто пристойнi, але завжди правдивi. Тому й персонажi Денисенко аж нiяк не пласкi й картоннi манекени, а справжнi люди з плотi та кровi. Утiм, не слiд думати, що авторка просто переносить почуте чи побачене на сторiнки своiх творiв – ii тексти е синтезом рiзних iсторiй. Письменниця не нав’язуе певноi магiстральноi iдеi, зате сама вiдчутно насолоджуеться процесом творчостi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!