Читати онлайн «Облиш мене» Ґейл Форман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Облиш мене
Гейл Форман


Мерiбет Клейн сорок чотири роки. Вона мае чоловiка, чотирирiчних близнюкiв та цiкаву роботу… Чому ж едине очiкування, яке справдилося в ii життi, – те, що школа ii дiтей виявилася дуже дорогою? Коли родиннi традицii перетворилися на тяжкий обов’язок, а улюблена професiя – на виснажливу працю? Повернувшись додому пiсля серцевого нападу й операцii, Мерiбет з подивом бачить – ii стан лякае родину замiсть викликати спiвчуття й турботу. Їй потрiбен час, щоб знову звестися на ноги, розiбратися у власних почуттях i власному минулому. І Мерiбет тiкае з дому. У новому мiстi, з новими друзями й iменем вона погляне на життя новими очима. І знайде ту, кому колись стала непотрiбною, – свою матiр…

Гейл Форман

Облиш мене

Для Уiлли та Денбель

Нью-Йорк

1


Мерiбет Клейн працювала допiзна, плануючи вiдредагувати останню сторiнку грудневого видання, коли раптом у неi стався серцевий напад.

Те, що вона вiдчула спочатку, скорiш було важкiстю у грудях, анiж бiль, отож вона не одразу подумала про серце. Вона подумала про розлад шлунка через тарiлку жирноi китайськоi iжi, яку вона з’iла за робочим столом близько години тому. Вона подумала про свою стурбованiсть через довгий перелiк справ на завтра. Вона подумала про роздратованiсть пiсля розмови з ii чоловiком Джейсоном, який доти влаштував вечiрку для Оскара та Лiв, попри те, що iхнiй сусiд знизу Ерл Яблонскi скаржитиметься, i навiть незважаючи на те, що, дозволивши близнятам не спати пiсля восьмоi, вiн пiдвищуе ймовiрнiсть того, що хтось iз них прокинеться посеред ночi (та розбудить ii).

Будь-що, але не серце. Вона мала сорок чотири роки. Навiть почуваючись перенапруженою й виснаженою, вона показувала, якою гарною матiр’ю, здатною працювати, вона е. Крiм того, Мерiбет Клейн належала до тих жiнок, котрi, почувши тупiт копит, не думали про зебр, а тим паче про коней. Вона гадала, нiби хтось надто голосно увiмкнув телевiзор.

Тож коли iй прихопило серце, Мерiбет ледве добула слоiк пiгулок вiд печii з письмового стола i присмокталася до нього, намагаючись вiдчинити дверi до кабiнету Елiзабет.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Облиш мене» Ґейл Форман дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Облиш мене» Ґейл Форман безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!