Читати онлайн «Одного разу…» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Одного разу…
Ирэн Роздобудько


Одного разу ми народжуемося на свiт. Починаемо шукати сенс життя. Робимо помилки. Розчаровуемося. Падаемо. Злiтаемо. Вiримо. Зневiрюемося. Шукаемо вчителiв – або самi стаемо вчителями. Любимо – або не знаходимо любовi. Сперечаемось – або дозволяемо себе переконати. Робимо свiй вибiр – або пливемо за течiею. Вiримо, що добро перемагае зло, – або самi стаемо злом.

Одного разу нам усiм хочеться повiрити в диво.

Примiряти на себе бодай одну його пiр’iнку.

Можливо, ця книга – ота пiр’iнка.

Ірен Роздобудько

Одного разу…

Передмова

Нестерпна легкiсть буття Ірен Роздобудько


Найближчi друзi називають ii Роздобудею, а комп’ютер весь чаc виправляе ii прiзвище на РОЗДОБУДЬМО. Вона ненавидить снобiстськi бутики й може дозволити собi одягатися на якомусь дешевому базарчику на Троещинi (Киiв) або в Куала-Лумпурi (Малайзiя). Часом вона з’являеться на лiтературних тусiвках у дуже крислатому чорному капелюсi, купленому пiсля страшенних вагань у Варшавi на вул. Маршалковськiй.

Рокiв десять тому Ірен Роздобудько, а йдеться саме про неi, влаштовувала всiх. Суворi лiтературнi метри поблажливо усмiхалися до неi, плескали по плечу й бурмотiли: «Так-так, я переглядав (переглядала) твiй детективчик. Ну що ж, цiлком пристойно. Не гiрше, як у Марiнiноi…»

Але мила й абсолютно передбачувана початкiвка раптом почала нахабно виламуватися з цiеi детективноi нiшi й писати нестримно, шалено й дуже багато! Вона майстерно закручувала сюжет i раптом серед любовно-детективних пригод читач натрапляв на дуже пронизливi, часом жорсткi та жорстокi речi. І написано це було з таким болем, щирiстю й вiдвертiстю, що хотiлося захистити цю невiдому жiнку з дивовижним iм’ям i ще дивовижнiшим прiзвищем: ІРЕН РОЗДОБУДЬКО.

Лiтературнi метри спершу здивувалися, а потiм обурилися.


Читати онлайн книгу українською мовою «Одного разу…» Ірен Роздобудько безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Одного разу…» Ірен Роздобудько дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!