Читати онлайн «Одрі Хепберн» Наталія Павліщєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Одрi Хепберн
Наталiя Павлiщева


Видатнi особистостi. Бiографiчнi нариси для дiтей
Серiя «Видатнi особистостi. Бiографiчнi нариси для дiтей» – це унiкальний проект, який сприяе набагато якiснiшому дозвiллю батькiв i дiтей. Книги серii написанi в захоплюючiй i доступнiй формi, що робить сам процес читання не нудним i корисним. Дiти поринають у неймовiрнi пригоди персонажiв та вiдкривають для себя життя головних героiв – видатних людей усiх часiв. Із цих iсторiй дитина дiзнаеться, що завдяки наполегливiй працi, вiрi у себе та бажанню принести щось корисне у свiт, можливо досягти будьякоi мети. В кiнцi кожного роздiлу – завчасно пiдготовленi запитання, якi допоможуть дитинi зрозумiти i запам’ятати найважливiше. Історii навчать дитину досягати цiлей, не боятися труднощiв, нiколи не здаватися та до кiнця вiрити у свiй успiх!

Наталiя Павлiщева

Одрi Хепберн

© Издательство «Агентство «IPIO»


* * *

Дорогi читачi!

Перед вами нова книжка iз серii мотивацiйних бiографiй найуспiшнiших людей. Їi можуть читати як дiти, так i дорослi. Це незвичайна серiя. Вона написана в захопливiй i доступнiй формi. Головнi героi книг – вiдомi особистостi, якi досягли видатних результатiв завдяки наполегливiй працi та невичерпнiй вiрi в своi сили. В кiнцi кожного роздiлу – запитання, якi допоможуть дитинi зрозумiти й запам’ятати найважливiше.

Книжки серii «Видатнi особистостi. Бiографiчнi нариси для дiтей» навчать дитину досягати цiлей, не боятися труднощiв, нiколи не здаватися та завжди вiрити в успiх!

У книжцi, яку ви тримаете в руках, – чарiвна iсторiя жiнки, що стала прикладом для мiльйонiв жiнок свiту. Весь свiт знае Одрi Хепберн як красиву талановиту актрису. Вона подарувала нам унiкальний стиль, який досi наслiдують, i зовсiм нову, незвичайну жiночнiсть. Фiльми з ii участю стали класикою, а ii висловлювання про життя розбирають на цитати. Одрi Хепберн – унiкальна особистiсть! З ii бiографii дитина дiзнаеться як гiдно долати труднощi в життi, як виховувати наполегливiсть та вiдстоювати власну думку. Чому потрiбно позитивно дивитися на свiт, а також вiрити в себе, в свою красу та унiкальнiсть.

Пам’ятайте: батькiвське читання – один з найбiльш емоцiйних та пам’ятних моментiв для дiтей.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Одрі Хепберн» Наталії Павліщєвой безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!