Читати онлайн «Офіцер із Стрийського парку» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Офiцер iз Стрийського парку
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Ретророман
Львiв, осiнь 1918 року. Австро-Угорська iмперiя за крок до руйнацii. Поляки та украiнцi ведуть боротьбу за владу, кожна сторона претендуе на Схiдну Галичину. Йдуть важкi полiтичнi переговори. Украiнцям вигiдно затягувати процес – е надiя знайти сильного союзника. Аж раптом у Стрийському парку знаходять труп офiцера-поляка, який був членом таемного вiйськового товариства. Переговорам кiнець, i Климентiй Кошовий, не так давно – вiдомий адвокат, а нинi – особа без певних занять, мае два днi, аби довести: вбивство не мае стосунку до полiтики. Вбитий мав безлiч ворогiв, звести з ним рахунки мiг хто завгодно. Але правда вже нiкого не цiкавить, збройне протистояння у Львовi неминуче… І все одно Кошовий, пiд кулями листопадових вуличних боiв, вперто шукае iстину. Вiдкриття приголомшить. А подii тих буремних днiв змiнять його долю, вплинуть на погляди його друга Йозефа Шацького та можуть розвести по рiзнi боки вуличних барикад Клима i його кохану Магду Богданович.

Читайте останнiй роман «львiвського циклу» з приголомшливим фiналом!

Андрiй Вiкторович Кокотюха

Офiцер iз Стрийського парку

Окрема подяка

Мiськiй адмiнiстрацii Львова

та особисто Андрiевi Садовому —

за всебiчну пiдтримку та гостиннiсть.

Головний лiтературний консультант

Юрiй Винничук

Головний iсторичний консультант

Ігор Лильо


Консультанти:

Василь Расевич, iсторик, публiцист, старший науковий спiвробiтник вiддiлу новоi iсторii Украiни Інституту украiнознавства iм. І. Крип’якевича НАН Украiни;

Мар’ян Мудрий, iсторик, викладач Львiвського нацiонального унiверситету iм. Івана Франка;

Ілько Лемко, львовознавець

Львiв, Стрийський парк,[1 - [i] (#_ednref1)Стрийський парк – розташований у мiсцевостi Софiiвка нинiшнього Галицького району Львова, закладений 1879 року, вважаеться одним iз найстарiших i найгарнiших у мiстi.] жовтень 1918 року

Незнайомець призначив зустрiч бiля пам’ятника Кiлiнському.[2 - [ii] (#_ednref2)Кiлiнський Ян (1760–1819) – варшавський швець, потiм член магiстрату Варшави, один iз керiвникiв повстання 1794 року, полковник мiлiцii Мазовецького князiвства.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Офіцер із Стрийського парку» Андрія Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!