Читати онлайн «Ось я» Джонатан Сафран Фоєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Ось я
Джонатан Сафран Фоер


Джейкоб i Джулiя разом уже пiвжиття. Трое чудових синiв, затишний будинок – щаслива родина. Траплялося всяке: i добре, i погане. Та останнiм часом погане переважало добре… Мiж подружжям пролягла прiрва непорозумiння. Близькi, рiднi душi раптово стали вiддалятися. І щось немов надiрвалося в серцi Джулii, коли в телефонi Джейкоба вона знайшла вiдвертi повiдомлення до iншоi жiнки. З’являеться бажання помститися… Егоiзм, вир образ i болю затягують усiх членiв родини. Де та любов, яка еднала iх? Що з ними сталося? Коли вони втратили одне одного? На них чекае довгий шлях до омрiяного щастя…

Джонатан Сафран Фоер

Ось я


© Jonathan Safran Foer, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2018


* * *


Для Ерiка Чинскi, який мене пiдтримуе,

та Нiколь Арагi, яка бачить мене наскрiзь

І. Перед вiйною

Знову стати щасливими


Коли почали руйнувати Ізраiль, Ісаак Блох не мiг ухвалити рiшення: накласти на себе руки чи податися до Єврейського дому. Колись у його квартирi книги стосами сягали стелi, а килими були такi пухнастi, що в них губилися гральнi костi; потiм у нього було пiвтори кiмнати з земляною долiвкою; згодом пiдлогу йому замiнив лiсовий грунт пiд байдужими зорями; жив вiн i пiд мостинами в християнина, на вшанування праведностi якого за пiвсвiту та три чвертi столiття по тому посадовлять дерево[1 - У 1992 роцi в Єрусалимi рабин Джеффрi Вольберг заснував Сад Праведникiв свiту на честь тисяч неевреiв, що боролися проти нацизму та рятували життя евреям пiд час геноциду. (Тут i далi прим. перекл.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!