Читати онлайн «Останній шанс на кохання» Людмила Борисовна Волок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Останнiй шанс на кохання
Людмила Волок


У життi Анi, доньки заможного бiзнесмена, було все. Та анi грошi, анi дорогi машини й брендовий одяг не врятували ii вiд раптового страшного дiагнозу. Дiвчина розумiе, що ii час спливае, а вона так i не пiзнала кохання. Рiднi ладнi на все, аби виконати останне бажання Анi. Навiть на обман. Вони пiдлаштовують зустрiч дiвчини iз Сергiем, простим хлопцем з непростою долею. Мiж молодими людьми спалахують почуття, вiд яких обое втрачають голову. Однак Аня не здогадуеться, що все це – лише угода. Чи здатне кохання взяти гору над домовленостями?

Людмила Волок

Останнiй шанс на кохання

© Волок Л. Б., 2021

© Depositphotos.com / Cristina Conti, EpicStockMedia, обкладинка, 2021

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021


* * *


Усi подii, назви, iмена й персонажi е вигаданими, а будь-якi збiги – випадковими

Роздiл 1


– Три мiсяцi. – Завiдувач вiддiлення вимовив цi слова так, як потрiбно: зi спiвчуттям i водночас iз приреченiстю в голосi. Вiн не раз говорив подiбнi фрази родичам хворих. Формулювання iнодi змiнювалися: «Максимум – тиждень», «У кращому випадку – рiк», «Можна розраховувати ще рокiв на п’ять»… Онкологи не виносять смертного вироку, вони лише озвучують рiшення долi.

«Рiшення долi… Чи, iнакше кажучи, доленоснi рiшення? Треба ж, яка химерна гра слiв», – неуважно мiркувала Вiра Миколаiвна, сидячи на жорсткому стiльцi в похмурому кабiнетi лiкаря.

Тут майже нiчого не змiнилося за час, який минув з ii першого вiзиту (щоправда, тодi вона його вiдвiдала зовсiм з iншого приводу). Той самий типово лiкарняний зеленуватий колiр стiн, скромнi меблi. Хiба що додалася мiкрохвильовка на старенькому холодильнику. Напевно, в онкологii теж хтось iнодi одужуе, якщо лiкарi одержують подарунки. Хоча, може, вiн сам купив? Якусь же зарплату лiкарi таки отримують…

Роздуми миловидноi, доглянутоi, ще не староi, хоча й лiтньоi (може, через слiди втоми та вiдчаю на обличчi) жiнки були буденними; вона немов намагалася захиститися за iхньою допомогою вiд реальностi. Спогади – бодай на якусь хвильку – здалися найкращим сховком вiд щойно почутоi моторошноi правди.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Останній шанс на кохання» Людмили Борисовни Волок дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Останній шанс на кохання» Людмили Борисовни Волок безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!