Читати онлайн «Ожинове вино» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Ожинове вино
Джоан Гаррiс


Джей – вiдомий письменник, що втратив натхнення i життевi орiентири. Вiн живе дитячими спогадами, у яких завжди лiто i старий Джо з його чарiвним вином та фантастичними iсторiями. Коли ж Джей нарештi зважуеться вiдвiдати «мiсце сили» свого дитинства, то замiсть хати Джо знаходить лише руiну – i кiлька пляшок його особливого вина, здатного магiчним чином змiнювати життя. Тодi чоловiк раптово вирiшуе покинути все i купуе старий будинок у французькому мiстечку Ланскне-су-Танн. Здаеться, тепер вiн нарештi здобуде втрачене натхнення, визнання та захмарнi гонорари. Однак несподiвано для себе Джей опиняеться перед вибором: якого життя вiн хоче насправдi? Того, в якому немае мiсця казцi та мрiям, але е гонорари й слава? Чи iншого, сповненого буденних радощiв, простих речей i любовi – солодкоi, як особливе вино старого Джо?..

Джоан Гаррiс

Ожинове вино


Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»

Жодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

Перекладено за виданням: Harris J. Blackberry Wine: A Novel / Joanne Harris. – London: Black Swan, 2001. – 386 p.

Переклад з англiйськоi Дар’i Москвiтiноi

Дизайн обкладинки


Ідея обкладинки Миколи Белевцова

© Frogspawn Ltd., 2000

© DepositPhotos.com / galdzer; Dionisvera; stockfoto-graf; belchonock, обкладинка, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *


Присвячую Едвiну Шорту, моему дiду – садiвниковi, виноробовi i поету в душi

Слова подяки


Величезне спасибi таким людям: Кевiновi й Анушцi, що терпiли мене; Г. Дж. Полу та футбольному клубовi «Прайорi Олд Бойз»; Франчесцi Лiверсидж за редагування, яке надихае; Дженнiфер Льютлен; моему блискучому агентовi Серафiнi Кларк за те, що показала менi мотузку, але не дозволила затягнути ii на своiй шиi; i Крiстоферовi Фаулеру – нашiй людинi в Лондонi. Усiм моiм колегам i учням iз Лiдськоi граматичноi школи – прощавайте i всього найкращого. Я за вами сумуватиму.


1


Вино вмiе говорити. Усi про це знають. Тiльки-но роздивiться.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Ожинове вино» Джоани Гарріс дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ожинове вино» Джоани Гарріс безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!