Читати онлайн «П’ятеро тікають разом» Енід Блайтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

П’ятеро тiкають разом
Інiд Блайтон


Славетна п’ятiрка #3Шкiльна бiблiотека украiнськоi та свiтовоi лiтератури
Тiкаючи вiд ненависного сiмейства Стикiв, що окупувало будинок Джорджi, скориставшись вiдсутнiстю ii батькiв, славетна п’ятiрка знову вирушае на острiв Кирiн, де минулого року вони знайшли скарб – золотi зливки. Однак цього разу Джулiан, Дiк, Енн та Джорджа раптом виявили на островi чужинцiв. Знайшовши на старому затонулому кораблi, викинутому штормом на рифи, новеньку валiзу, вони вирiшили, що це оборудки контрабандистiв. Аж тут якось уночi дiтлахи почули дитячий крик…

Інiд Блайтон

Славетна п’ятiрка

П’ятеро тiкають разом

Enid Blyton

FIVE RUN AWAY TOGETHER

First published in Great Britain in 1944 by Hodder & Stoughton Limited

This edition first published in Ukraine in 2020 by Folio Publishers Ltd

Серiя «Шкiльна бiблiотека украiнськоi та свiтовоi лiтератури» заснована у 2010 роцi

Переклад з англiйськоi Леся Герасимчука

Художник-оформлювач О. А. Гугалова-Мешкова

Text copyright © Hodder & Stoughton Limited, from 1997 edition

Cover illustration by Laura Ellen Anderson copyright © Hodder & Stoughton Limited

© Л. А. Герасимчук, переклад украiнською, 2021

© О. А. Гугалова-Мешкова, художне оформлення, 2021

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2010


* * *


Роздiл 1

Лiтнi канiкули

– Джорджо люба, заспокойся й займися чимось, – попросила мати. – Я намагаюся вiдпочити, а ти увесь час тиняешся з Тiмотi туди-сюди.

– Вибач, мамо, – сказала Джорджина, беручи пса за нашийник. – Але менi без друзiв самiтно. Скорiше б настало завтра! Я iх уже цiлих три тижнi не бачила.

Джорджина вчилася у школi-iнтернатi зi своею кузиною Енн, а на канiкулах вона, Енн та ще двiйко братiв Енн – Джулiан i Дiк – збиралися разом i весело бавили час. Тепер були лiтнi канiкули, й три тижнi з них уже минули. Енн, Дiк i Джулiан кудись поiхали з батьками, а батьки Джорджини побажали, щоб iхня дiвчинка побула з ними, й тому вона залишилася вдома.

І ось, нарештi, завтра ii друзi мають приiхати, щоб провести залишок лiтнiх канiкул з нею в Кирiн-котеджi, старiй родиннiй садибi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «П’ятеро тікають разом» Енід Блайтон дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «П’ятеро тікають разом» Енід Блайтон безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!