Читати онлайн «Печериці в законі» Валентина Люліч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Печерицi в законi
Валентина Люлiч


Книжечка на кухню #1
Вiдома поетеса, лауреат премii iм. Михайла Дубова Валентина Люлiч дебютуе у прозi новим жанром — кулiнарним детективом. Мобiлiзувавши хист юриста й жiночу логiку, героiня твору захищае вiд злочинного наклепу не тiльки коханого, але й цiнний продукт харчування, який шукае шлях на столи вiтчизняних споживачiв.

Валентина Люлiч

ПЕЧЕРИЦІ В ЗАКОНI

Глава 1


— Андрiю Івановичу, до вас можна? — ледь прочинивши дверi службового кабiнету прокурора мiста, запитала Маргарита.

— Проходьте, проходьте, Маргарито Валерiiвно, — вiдклавши ручку та вiдiрвавши погляд вiд папки iз поштою, яку до цього розписував, вiдповiв шеф.

— Андрiю Івановичу, тут така справа. На сьогоднi до шостоi я все закрию. От пiдготувала вiдповiдь на звернення нашоi любоi Копиловоi, — пройшовши ближче до робочого столу прокурора, Марго подала кiлька аркушiв.

— Марго, давай коротко i конкретно. Бач, скiльки пошти на вичитку?

— Вiдпустiть, будь ласка, нас iз Катериною нинi ранiше. Точнiше, можна, я пiду десь в половинi сьомоi? Мiй хороший товариш вiдкривае ресторан, запросив мене. Сказав, що образиться, якщо не прийду. Оце i вам запрошення, — слiдом за паперами Марго подала iменне запрошення.

Уважно роздивившись крейдований лискучий прямокутник, прокурор нарештi посмiхнувся:

— Кажеш, грибний ресторанчик? Цiкаво! Вперше про таке чую.

— Славко, мiй товариш, перемiг з цим бiзнес-планом у якомусь там конкурсi й на заслужений европейський грант вiдкривае ресторан. Це була його дитяча мрiя.

— А не буде якось пiдозрiло, що половина мiськоi прокуратури прийшла на вiдкриття ресторану? Скажуть — халявщики.

— Все мiсто знае, що ми зi Славком дружимо ще з пiсочницi. Тож я маю два запрошення як друг, а не як прокурор. А оскiльки за вiдповiдями на скарги фрау Копиловоi часу на особисте життя не залишаеться, веду на вiдкриття не принца з блакитними очима та ямочками на щоках, а Катьку: колегу i хорошу подругу. Так що в амплуа прокурора на вiдкриття кличуть тiльки вас. Мусите спробувати його кулiнарнi шедеври.

— У мене багато роботи. Подумаю. А ти щоб до п’ятоi принесла всi папери менi на пiдпис.