Читати онлайн «Піднесення» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Пiднесення
Стiвен Edwin Кiнг


Мене звуть Скотт Керi. І останнiм часом я почав худнути. Ви подумаете: «Ну й що тут такого незвичайного?» Рiч у тому, що з кожним днем я легшаю i легшаю, але не змiнююся зовнi. Одного дня я можу просто вiдiрватися вiд землi i… Розумiете? Мiй лiкар каже: будемо спостерiгати за ситуацiею. Я не знаю, що це – хвороба чи якась аномалiя. У цьому мiстечку завжди вiдбувалися дивнi речi. І тепер вони вiдбуваються зi мною…


Стiвен Кiнг

Пiднесення


З думкою про Рiчарда Метiсона

Перекладено за виданням:

King S. Elevation: A Novel / Stephen King. – New York: Scribner, 2018. – 160 p.

Обережно! Ненормативна лексика!

© Stephen King, 2018

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2019


Роздiл 1

Втрата ваги


Скотт Керi постукав у дверi кондомiнiуму Еллiсiв, i Боб Еллiс (усi в районi Гайленд-Акрз досi називали його просто Доктор Боб, хоча вiн уже п’ять рокiв як пiшов на пенсiю) впустив його.

– О, це ти, Скотте. Акурат о десятiй. Із чим прийшов?

Скотт був кремезним чоловiком, чистих шiсть футiв чотири дюйми[1 - ? 193 см. (Тут i далi прим. пер.)], з невеликим черевцем.

– Сам не до кiнця розумiю. Можливо, нiчого, але… Є одна проблема. Сподiваюся, не дуже серйозна, але все може бути.

– Така проблема, яку ти не хочеш обговорювати зi своiм лiкарем?

Еллiс мав сiмдесят чотири роки. А ще рiденьке срiблясте волосся i ледь помiтну кульгавiсть, яка, проте, не особливо заважала йому на тенiсному кортi. А саме там вони зi Скоттом познайомились i стали друзями. Не близькими, але так, просто друзями.

– О, до лiкаря я ходив, – заперечив Скотт, – повнiстю обстежився. Давно вже це треба було зробити. Кров, сеча, простата, вiд i до. Усе перевiрили. Холестерин трiшки зависокий, але все в межах норми. Я боявся, чи то не дiабет. На це найбiльше натякав «ВебЕмДi»[2 - WebMD – мобiльний додаток, одна з функцiй якого – визначати ймовiрнi захворювання на основi внесених туди даних про симптоми.].

Принаймнi доки Скотт не дiзнався про одяг. Тiеi штуки з одягом не було на жодному сайтi, нi медичному, нi iншому. Це точно нiяк не стосуеться дiабету.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Піднесення» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Піднесення» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!