Читати онлайн «Почни з простих слів» Олег Корнійчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Почни з простих слiв
Олег Корнiйчук


Будь-яка дорога, далека чи близька, починаеться з невеликих крокiв, а бiльшiсть iсторiй – iз простих фраз. Саме вони вiдносять нас у невiдомi свiти, примушують плакати i смiятися, розчулюють i сердять, роблять нас свiдками та спiвучасниками подвигiв i злочинiв. Слова-цеглинки будують у нашiй свiдомостi величезнi уявнi свiти, якi не хочеться полишати. Слова-iдеi вiдправляють простих героiв у надзвичайно далекi вимiри. Слова-обставини заганяють головних героiв у глухий кут i примушують приймати непростi рiшення. Слiдуйте за простими словами – хто зна, куди це вас приведе. Оповiдання, що увiйшли в збiрку, не пов’язанi за змiстом та рiзнi за жанром. Читач зануриться в майбутне, близьке i не дуже, а дивний гiсть нагонить на вас страху…

Олег Корнiйчук

ПОЧНИ З ПРОСТИХ СЛІВ

Вiртуальне життя


Я – вiртуальний боець. Професiонал снайперськоi справи i ножового бою. Я проходжу локацiю з ботами за найкоротший час та з найменшими втратами. Реанiмую напарникiв у пiдкатi та знаю найкращi мiсця для засiдок. Немае значення штурмова гвинтiвка чи дробовик – я знаю тактику i знайду пiдхiд до ворога. Найкраща броня i обвiс, найкраща зброя. Я вiдкатав тактику на будь-який склад групи, нехай iде четверо лiкарiв чи п’ятеро снайперiв. Я завжди iду до кiнця, скiльки б людей не було в групi чи полишило ii. Я, навiть один – завжди воiн.

Кожен, хто прокачував свого персонаж з нуля, а не купував, знае, як важко спочатку зберiгати позитивний баланс перемог та поразок; знае, що треба берегтися iдiотiв, що гоняться за досягненнями на зразок «Рекордний пiдрив на власних мiнах»; знае, що першу броню треба добирати ретельно, бо другий раз кредит на гру не дадуть. Чим довше граеш, чим бiльше вiддаешся грi – тим сильнiше вiдчай пiсля програшiв. Вкласти стiльки часу i зусиль, а якийсь читер-задрипанець починае розстрiлювати всiх, незважаючи на перешкоди i вiдстань. Доводиться на тиждень полишати сервер, поки адмiни дадуть лад грi.

Тодi можна стати римським воiном, чи гладiатором. Крiзь поразки i кров продиратись вiд звання пращiвника, до центурiона i вище. В режимi «пика-в-пику» качати стамiну, звитягу, спритнiсть i силу. Обороняти селище вiд сусiдiв i присягати на вiрнiсть клану.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Почни з простих слів» Олега Корнійчука безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!