Читати онлайн «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Подвiйна гра в чотири руки
Ирэн Витальевна Роздобудько


Юна Марiя Гурчик обожнюе двi речi: детективи доктора Шерла та розслiдування загадкових злочинiв. Ось i цього разу норовлива генеральська дочка не може вiдмовитись вiд новоi справи! Убито талановитого iнженера, а з його дому викрадено креслення новоi моделi аероплана. Ниточка розслiдування приводить Мусю до пароплава «Цариця Днiпра». Десь на його палубi серед респектабельних пасажирiв зачаiвся вбивця… Не вагаючись, вiдчайдушна дiвчина вирушае у смертельно небезпечний круiз. Пiд пiдозрою всi! Та не всi виживуть…

Ірен Роздобудько

Подвiйна гра в чотири руки

Передмова

Гра в десять рук


Як на мене, всi твори Ірен Роздобудько – кiнематографiчнi.

З кожноi книги мiг би вийти не тiльки непоганий фiльм, а й потужний блокбастер. Недарма ж iще 2008 року на мiжнародному кiнофестивалi телевiзiйних фiльмiв «Маслина-Олива», який проходив у мiстi Бар у Чорногорii, Роздобудько отримала першу премiю в номiнацii «Кращий сценарiй» за фiльм режисера Володимира Тихого «Гудзик», знятий за однойменним романом автора.

Взагалi за книгами Роздобудько (i ii ж сценарiями) знято кiлька фiльмiв. Крiм уже згаданого «Гудзика» – «Осiннi квiти» (роман «Зiв’ялi квiти викидають», реж. А. Сейтаблаев); «Пастка» (роман «Пастка для жар-птицi», реж. С. Лисенко), а також за оригiнальними сценарiями – «Таемничий острiв» (реж. В. Тихий), «Почати з початку. Марта» (реж. О. Копилов), «Поводир» Олеся Санiна, де Ірен була одним зi спiвавторiв i який нинi номiнуеться на «Оскар». Роботу в кiнематографi вона не припиняе, мае безлiч замовлень i синопсисiв, котрi – до певного часу! – ще лежать у неi «в шухлядi».

Кiнороман «Подвiйна гра в чотири руки» – один iз таких «завтрашнiх фiльмiв».

Тому жанр, обраний автором, – не випадковий. Певно, по-справжньому оцiнити його можуть тi, хто мае професiйнi стосунки з кiно. Адже в цьому пригодницькому, авантюрному детективi автор навмисно уникае того стилю, за яким можна впiзнати будь-який твiр Ірен Роздобудько.

Саме в цiй книзi надаеться перевага вiзуалiзацii дii, а не метафорi. І саме тому кожну «сцену» – себто роздiл – можна не тiльки прочитати, а й побачити у власнiй уявi.

Гадаю, що якби такий фiльм було знято – i знято на гiдному рiвнi, – вiн зацiкавив би будь-якого глядача.


Читати онлайн книгу українською мовою «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!