Читати онлайн «Подвійний капкан (збірник)» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Подвiйний капкан (збiрник)
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


TeenBookTo
Дениса Черненка звинувачують у крадiжцi й вимагають грошей за мовчання. Допомогти може дзвiнок друговi – розумнику Максимовi Бiлану. Але вiн не може вiдповiсти, бо сам потрапив у халепу: заблукав у катакомбах, та ще й у Одесi. Отакий подвiйний капкан. Як нашi давнi знайомi з нього вибралися, дiзнаетесь у цiй книжцi. І це ще не все. Бо потiм Максим i Денис мають розкрити крадiжку, яку вчинили Дракула та Мумiя, врятувати справжнього Бетмена вiд справжнього монстра, який пропалюе поглядом дверi й стiни, та уникнути небезпеки, яку готуе майданчик, де знiмають кiно, – хоча знятися в кiно мрiе кожен. Тому пристебнiться – i вперед, до нових пригод!

Андрiй Анатолiйович Кокотюха

Подвiйний капкан

Подвiйний капкан

1. Дружба пiд загрозою


Могло бути краще, але хай уже так.

Це вирiшив для себе Максим Бiлан, коли новий директор iхньоi школи Анатолiй Федорович Громовець на прiзвисько Плазун замiсть того, щоб за своею звичкою зiбрати загальнi збори i при всiх викрити злодiя, спустив цю iсторiю на гальмах. І назавжди припинив iснування так званоi Групи залiзного порядку. Навiть не назвав це невдалим експериментом. Просто наступного дня, пiсля того, як Максим i його друг Денис Черненко зловили злодюжку на гарячому, зi шкiльних коридорiв зникли патрулi старшокласникiв з червоними пов’язками.

Це сталося пiсля того, як новий директор вирiшив домогтися залiзноi дисциплiни в школi. Для цього вiн запропонував учням старших класiв стати його добровiльними помiчниками. Активiсти, начепивши на рукави червонi пов’язки, почали ловити при входi до школи всiх, хто бодай на хвилину запiзнився на урок. З порушниками дисциплiни вiдбувалася виховна розмова в директорському кабiнетi, i навiть хлопцi не завжди могли стримати сльози приниження. Не кажучи вже про дiвчаток: з тими постiйно траплялися iстерики. Правда, вже через три днi такого експерименту кiлькiсть запiзнень звелася до нуля, але цiна цьому була, як на Максима, надто висока.

Одночасно старшокласники почали стежити, щоб пiд час перерв нiхто не бiгав i всi поводили себе пристойно.