Читати онлайн «Покарані» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Покаранi
Юлiя Шеко


Невiдомi iнфекцii, неочiкуванi стихiйнi лиха, голод та засуха – лише половина з того, що чекае на тих, хто байдуже використовував ресурси землi, не вiддаючи iй нiчого натомiсть. Олег досвiдчений лiкар, але навiть вiн не може зрозумiти, яка саме епiдемiя почала так швидко скошувати його спiввiтчизникiв. Вiн дiзнаеться, що краiною поширюеться новий вiрус, вiд якого немае панацеi i розумiе, що усi його плани на подальше щасливе майбутне розбиваються вщент об стiну жорстокоi реальностi. За проханням професора медичних наук, Олег спiшить урятувати населення Землi та знайти вакцину вiд таемничого захворювання, але спочатку вiн мае за мету вiдшукати вагiтну дружину, котра зникла у невiдомому напрямку.

Юлiя Шеко

Покаранi

Вiн тримав ii пiд руку i лагiдно посмiхався. Вони вели банальну розмову про всiлякi дрiбницi i жiнка радiла, що хоча б сьогоднi йому стало краще i вони змогли нарештi домовитися про романтичне рандеву. Вiн виглядав вишукано: на ньому були джинси та бiлоснiжне поло, комiрець якого пробивався над лацканами темно-синього пiджаку. На його зап’ястку виблискував дорогий годинник, а на ременi чiтко проступав фiрмовий знак «Dolce amp;Gabanna». Вони неспiшно йшли набережною Круазетт – найвiдомiшим мiсцем для прогулянок мiсцевоi аристократii та найпоширенiшою визначною пам’яткою для туристiв. Навколо було досить багато людей, аби цi двое отримали змогу вiдчути себе в iнтимнiй обстановцi; та навпаки, жiнка не без задоволення спостерiгала як оцiнюють ii кавалера пристарiлi дами i вiдчувала захоплення вiд того, що саме вона тримае його зараз пiд руку. Вона очiкувала палкого продовження вечору у ii невеличких апартаментах i ii проймало завчасне збудження лише вiд однiеi думки про це.

– Не бажаете морозива? – закрутився коло них хлопчак iз морозильною скринею на шиi.

– А що ви можете запропонувати? – iнтелiгентно вiдповiв чоловiк, розглядаючи асортимент ласощiв.

За хвилину вiн тримав у руках два вафельних рiжки, а задоволений юнак вже зникнув з iхнього поля зору, приголомшений небувалою щедрiстю чоловiка. Дати на чайовi бiльше, нiж коштуе саме морозиво – це було для нього справжньою дивиною.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Покарані» Юлії Шеко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Покарані» Юлії Шеко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!