Читати онлайн «Поруч з тобою» Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Поруч з тобою
Дара Корнiй

Мiла Іванцова

Наталка Доляк


До збiрки увiйшли оповiдання трьох украiнських авторок. Три – магiчне число. І, звичайно ж, щасливе. У таку собi жiночу трiаду потрапите ви, коли вiзьмете до рук цю книжку, будете спiвчувати, смiятися, радiти, тужити й вiрити, що навiть у найпохмурiшi митi життя обов’язково знайдеться той, хто засвiтить для вас промiнчик надii. Це iсторii про нас, про тих, хто поруч та кого немае; про коханих, заради яких ми ладнi на все, але якi не завжди готовi вiддячити тим самим; про близьких i друзiв; про тих, кого втрачаемо, i тих, кого знаходимо в круговертi життя.

Дара Корнiй, Наталка Доляк, Мiла Іванцова

Поруч з тобою

Передмова


Це незвичайна збiрка оповiдань. Із кожною з авторок це вперше – стати учасницею «книжки на трьох». Дара Корнiй, Наталка Доляк, Мiла Іванцова – украiнськi сучаснi письменницi, неодноразовi лауреатки рiзних лiтературних конкурсiв. Кожна вже мае свою велику читацьку аудиторiю, хоча пишуть вони про рiзне i неоднаково. Дара Корнiй – шанована в Украiнi авторка романiв-фентезi й експертка лiтературного конкурсу «Коронацiя слова» в цьому жанрi. Мiла Іванцова – киiвська авторка психологiчних романiв i збiрок оповiдань, голова журi конкурсу на найкраще оповiдання про Киiв. Наталка Доляк – рiзнобiчна авторка, в ii доробку романи про долю наших заробiтчан, iсторичнi романи i навiть детектив.

При цьому в кожноi з авторок, яких пов’язують ще й теплi дружнi стосунки, знайшлася таемна скринька з «малими формами», що терпляче чекали нагоди показатися вам, дорогi читачi.

Три – магiчне число. І, звичайно ж, щасливе. У таку собi жiночу трiаду потрапите ви, коли вiзьмете до рук цю збiрку оповiдань, будете спiвчувати, смiятися, радiти, тужити й вiрити, що навiть у найпохмурiшi митi життя обов’язково знайдеться той, хто засвiтить для вас промiнчик надii. Тому що це збiрка добрих iсторiй, у яких перемагае людина, створена на подобу Божу i народжена для Любовi.

Кожен читач знайде в цих текстах щось свое, можливо, виокремить якусь одну авторку, або, порiвнюючи, розчаруеться в iншiй, або захопиться всiма й захоче прочитати щось iще. І це даватиме стимул авторкам писати далi.

Збiрка оповiдань – це не роман.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Наталки Доляк, Міли Іванцової дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Наталки Доляк, Міли Іванцової безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!