Читати онлайн «Пошук» Павло Пташинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Пошук
Павло Пташинський


Свiт змiнився пiсля розшифровки загадкового сигналу зi всесвiту. Починаеться ера космiчних подорожей. Двое Братiв , що е уособленням влади в краiнi , зустрiчаються з екiпажем , який щойно повернувся з подорожi. Та повернулись вони iз загадковою дiвчиною з iншоi планети. Домiвка ii Енера , багата дорогоцiнними на землi металами. Пiсля прибуття команди з Іролок , – планети вогняних майстрiв , дiвчина стае свiдком розповсюдження рослини , що загрожуе залишити людство без iжi . Та це виявляеться лише ходом в великiй полiтичнiй боротьбi. Користуючись можливiстю , владу займае бiзнесмен i антимiлiтарист Дао Дональд, що своiми добрими вчинками спричиняе кризисну ситуацiю в краiнi. Брати , що змушенi переховуватись , навiть гадки не мають , як обернеться iх спроба врятувати ситуацiю.

Павло Пташинський

Пошук

Роздiл 1

Прибуття на Енеру


Перелiт закiнчувався. У товсте скло зазирали сивi хмари. Попереду вимальовувалась голуба поверхня мiлкого моря. Команда з радiстю вiдкоркувала би не одну пляшку шампанського, та дозволена кiлькiсть була вичерпана за вiсiм тижнiв перельоту.

Крiзь яскраво-прозору поверхню води проступав жовтявий пiсок. Вiн хвилею вбiгав на суходiл i ховався в зелених хащах. Знову iз хащiв пiрнав у воду, доки острови лишились позаду, i перед очима команди постав Континент.

Шатл торкнувся глини; заспокоiв свое ревiння, i тодi нога Капiтана, ступивши вниз, зняла легеньку куряву.

Попереду були хащi, що переходили в густий лiс, який вкривав пагорби й високу гору.

– До сутiнок маемо розбити табiр. – наказав Капiтан.

Потрiскували гiлки. До цих звукiв приеднався звук шурхотiння, нiби крапель.

Усi прислухались. Звук спинився. Капiтан рушив на нього. Тоненька стежинка вела в хащi. Розгорнулась галявина.

Жiнки й чоловiки неквапливо займалися своiми справами, хтось гострив палицю, хтось нiс екзотичнi фрукти. Без зайвого подиву вони запросили Капiтана i команду до себе. Полум’я розгорiлось. Засмажили м’ясо. Мiсцевi розповiли, що це була дуже спритна тварина i, навiть, з людиною вона могла позмагатись. Шаман розкурив люльку i жестом запропонував ii Капiтановi. Дим був гiркий i приемно тяжкий. Капiтан звернув увагу, що його будинок побудований iз бивнiв тварин.

– Нiхто не хоче бути небезпечним увесь час, – промовив вiн.


Читати онлайн книгу українською мовою «Пошук» Павло Пташинський безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Пошук» Павла Пташинського дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Пошук» Павла Пташинського безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Пошук» Павла Пташинського зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!