Читати онлайн «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Крис Гриффитс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Посiбник iз креативного мислення
Мелiнa Костi

Крис Гриффитс


У «Посiбнику з креативного мислення» Крiс Грiффiтс i Мелiна Костi винайшли вiдтворювану систему, що дозволяе людям «вiдкривати» iхнiй розум i перемагати в боротьбi з професiйними викликами, використовуючи силу креативного мислення. Вони демонструють нам, як творчiсть може бути водночас фантазiйною й логiчною i як ця традицiйно «м’яка сила» може систематично приводити до потужних результатiв. Це прекрасне рiшення для всiх, хто хоче розвивати власну креативнiсть, здiбнiсть вирiшувати проблеми творчо, зрештою, формувати власнi можливостi досягати успiху у свiтi, що постiйно та непередбачувано змiнюеться. Ця книжка е дуже практичною в тому сенсi, що вона допомагае читачевi в розумовiй пiдготовцi до ефективного та творчого вирiшення проблем вiд початку до кiнця.

Грiффiтс Крiс

Посiбник iз креативного мислення


Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо -i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.

Книга мiстить криптографiчний захист, що дозволяе визначити, хто е джерелом незаконного розповсюдження (вiдтворення) творiв.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Крис Гриффитс безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!