Читати онлайн «Послання з підземелля» Сергій Зінченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Послання з пiдземелля
Сергiй Зiнченко


Генератор фантастики #1
Пiсля аварii космiчного корабля представниця позаземноi цивiлiзацii обживае молоду планету Земля. Пiсля себе залишае заповiт – контейнер зi свiтовим iнтелектом. За оволодiння цiею унiкальною знахiдкою змагаються двi могутнi органiзацii. Але поспiлкуватися зi свiтовим розумом вдалося лише групi студентiв, якi випадково потрапили у загадкове пiдземелля. Разом з тим у романi порушуеться ще безлiч питань: чи тим шляхом рухаеться людство протягом всього свого iснування, що треба зробити, щоб направити хiд розвитку суспiльства у потрiбне русло, чи досить мiцнi моральнi принципи, за якими iснуе сучасне суспiльство.

Сергiй Зiнченко

Послання з пiдземелля

Частина перша

Заповiт

Знахiдка


Якщо хто думае, що робота працiвника архiву нудна i нецiкава, то той просто не був у цьому музеi зупиненого часу. Працюючи з документами, старими пiдшивками, рукописами, можна вiдшукати багато чого цiкавого. У вправного архiварiуса папери оживають, розповiдають про свiй час, господарiв, малюють свою епоху. Та навiть просто пройтися мiж височезними стелажами, заставленими пожовтiлими вiд часу, пересипаними пилом столiть паперами. І все це оточуе тиша. Нiмотна тиша столiть, яка заховалася у величезнi паки паперу та чекае, коли до неi доторкнуться та попросять слова. Можливо, якийсь на перший погляд непотрiбний папiрець ховае у собi таку таемницю, за яку дехто не пожалiе вiддати велику купу грошей.

Раджiв працював вже майже рiк помiчником архiварiуса в одному з архiвiв Калькутти. Кожного ранку о дев’ятiй приходив на роботу, отримував завдання i поринав у роботу. Вiн не просто перекладав та сортував папери, кожен папiр був прочитаний, описаний i вiдправлений у вiдповiдну секцiю. Хлопець не просто читав, вiн намагався уявити автора документа, середовище, де вiн жив, оточення та друзiв. Це хлопцевi не завжди вдавалося, та й хто перевiрить подii столiтньоi давнини? Де мiг, дофантазовував, уявляв образи. Вiн мiг цього не робити. Просто перекладати папери. Але цi роздуми допомагали Раджiву виконувати цю одноманiтну рутинну роботу.

А нещодавно йому довiрили першу самостiйну роботу.


Читати онлайн книгу українською мовою «Послання з підземелля» Сергій Зінченко безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Послання з підземелля» Сергія Зінченко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Послання з підземелля» Сергія Зінченко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Послання з підземелля» Сергія Зінченко зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!