Читати онлайн «Повернення у притулок» Меделін Ру

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Повернення у притулок
Меделiн Ру


Притулок #2
Ден та його друзi бачать дивнi й моторошнi сни про те, що сталося з ними минулого лiта в коледжi Нью-Гемпшир. Щоб позбутися iх, вихiд один – повернутися в те мiсце й поглянути в обличчя своiм жахам. Коли до кожного з них приходить лячна свiтлина з написом «З тобою не покiнчено», пiдлiтки розумiють, що просто так забути про все не вдасться. Настав час дiяти…

Меделiн Ру

Повернення у притулокЖодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

Опублiковано за сприяння HarperCollins Children’s Books, пiдроздiлу HarperCollins Publishers

Перекладено за виданням: Roux M. Sanctum: A Novel / Madeleine Roux. – New York: HarperCollins Publishers, 2014. – 352 р.© HarperCollins Publishers, 2014

© HarperCollins Publishers, обкладинка, 2015

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2016


* * *


Присвячую моiй сiм’i, яка нiколи не втомлюеться дивувати мене своею вiрою, пiдтримкою i любов’ю. Якщо на планетi i е кращi за моiх рiдних, то я нiколи iх не зустрiчала.


Реальнiсть, яку заперечують, повертаеться, щоб терзати.

    Фiлiп К. Дiк


Пролог


То був карнавал свiтла, звукiв i запахiв, похилених, смугастих, як льодяники, наметiв i смiху, що гарматними пострiлами гримiв по звивистих вуличках. На кожному кроцi траплялись якiсь цiкавинки. На пiдвищеннi чоловiк вивергав полум’я. У повiтрi повис важкий солодкавий запах тiстечок i попкорну, вiн дражнив нюх, а тодi ставав геть нудотним. А в останньому наметi був чоловiк iз довгою бородою – вiн не обiцяв багатств або чудес i навiть не пропонував зазирнути в майбутне. Нi. Чоловiк в останньому наметi обiцяв те, чого маленький хлопчик прагнув понад усе на свiтi.

Контроль.
Роздiл № 1


«Друзi, ви менi не повiрите, – надрукував Ден i, глянувши на монiтор, похитав головою. – Спецiалiст iз керування пам’яттю? Невже такий i справдi iснуе? Хай там як, просто перегляньте вiдео i скажiть, що ви про це думаете!»

Курсор кружляв навколо останнього речення – воно видавало його розпач. Начхати. Ден справдi вже почав втрачати надiю.


Читати онлайн книгу українською мовою «Повернення у притулок» Меделін Ру безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Повернення у притулок» Меделін Ру дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Повернення у притулок» Меделін Ру безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Повернення у притулок» Меделін Ру зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!