Читати онлайн «Пов’язані Любов’ю» Людмила Когут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Пов'язанi Любов'ю
Людмила Когут


У життi все побудовано на любовi. У своему творi авторка не вигадуе нових слiв кохання, а вмiло поеднуе вiдомi вам слова, i вони починають говорити до вас та примушують тремтiти й ваше серце. Вона швидко вводить вас у вир чужих почуттiв. Розповiдае про це цiкаво, незвично та захоплююче, i ви, непомiтно для себе, переймаетесь ii героями i хворiете iхнiм коханням. Авторка ненав’язливо намагаеться зачепити ваше серце за живе i сокровенне. Показуе дивовижнi поривання душi i просить вас iх вiдчути i пережити, збагнути всю силу любовi i по-iншому подивитися на життя та прекрасний навколишнiй свiт. Вона пiдводить вас до того, щоб ви не поспiшали засуджувати iнших, а уважно заглянули в «храм своеi душi» i зробили iспит власноi совiстi, а потiм побачили людей навколо себе i себе серед них… Закликае: «Простягнiть руки i серця один до одного, станьте добрiшими i терпимiшими, радiйте кожному дню життя, кохайте i будьте коханими».

Людмила Когут

Пов'язанi Любов'ю

…У життi все побудовано на любовi. У своему творi авторка не вигадуе нових слiв кохання, а вмiло поеднуе вiдомi вам слова i вони починають говорити до вас та примишують тремтiти й ваше серце.

Вона швидко вводить вас у вир чужих почуттiв. Розповiдае про це цiкаво, незвично та захоплююче, i ви, непомiтно для себе, переймаетесь ii героями i хворiете iхнiм коханням. Авторка ненав'язливо намагаеться зачепити ваше серце за живе i сокровенне. Показуе дивовижнi поривання душi i просить вас iх вiдчути i пережити, збагнути всю силу любовi i по-iншому подивитися на життя та прекрасний навколишнiй свiт. Вона пiдводить вас до того, щоб ви не поспiшали засуджувати iнших, а уважно заглянули в «храм своеi душi» i зробили iспит власноi совiстi, а потiм побачили людей навколо себе i себе серед них… Закликае: «Простягнiть руки i серця один до одного, станьте добрiшими i терпимiшими, радiйте кожному дню життя, кохайте i будьте коханими».


Частина перша

Зрiзана квiтка


Я дуже тяжко Вами вiдболiла.
Це все було як марення, як сон.
Любов пiдкралась тихо, як Далiла,
А розум спав, довiрливий Самсон.
Тепер пора прощатися нам. Будень.
На бiлих вiкнах змерзли вiтражi.
І як ми будем, як тепер ми будем?!
Такi вже рiднi, i такi чужi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Пов’язані Любов’ю» Людмили Когут дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Пов’язані Любов’ю» Людмили Когут безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!