Читати онлайн «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стивенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Приборкай своiх драконiв. Як перетворити недолiки на переваги
Хосе Стiвенс


Що заважае нам змiнюватися, розвиватися та бути щасливими? Внутрiшнi страхи й особистiснi негативнi установки. Хосе Стiвенс, психотерапевт iз 20-рiчним стажем, влучно порiвняв iх iз драконами. Знайомтеся, це зарозумiлiсть i самоприниження, нетерплячiсть та мучеництво, жадiбнiсть, саморуйнування й упертiсть. Монстри, що лякають нас та не дають рухатися вперед. Утiм автор певен, що мета тих драконiв – зробити вас сильнiшими. Це найефективнiший iнструмент для особистоi трансформацii. Час кинути виклик внутрiшнiм страхам, що позбавляють радостi життя! Перетворiть своi недолiки на переваги, вiднайдiть гармонiю iз зовнiшнiм свiтом, змiнiться, не зраджуючи власних принципiв. Приборкати драконiв допоможе нестандартний пiдхiд автора, грунтований на дослiдженнях мiфiв та священних книг, найрiзноманiтнiших духовних традицiй i сучасних психологiчних теорiй.

Хосе Стiвенс

Приборкай своiх драконiв

Як перетворити недолiки на переваги


Цю книгу я присвячую своiй подрузi Джен Макнiл – ентузiастцi парашутного спорту, моiй радницi й наставницi – перед своiм останнiм стрибком вона щедро дiлилася зi мною знаннями, якi збагатили цей твiр. А також усiм, хто пам’ятае: ми вiльнi.

Подяка


Я щиро вдячний усiм своiм клiентам, якi понад двадцять рокiв невпинно боролися й докладали максимум зусиль, аби приборкати власних драконiв, – i подеколи напрочуд успiшно. Імовiрно, ця книга нiколи не побачила б свiт, якби не iхнi жертви. Водночас я хочу подякувати всiм друзям та колегам, якi погодилися на проведення глибинних iнтерв’ю з метою виявлення iхнiх власних драконiв. Вiдвертiсть та чеснiсть цих людей дозволили розглянути важливi моменти цiеi книги максимально детально. Я дякую своiм учителям – давнiм та сучасним, адже вони допомогли менi пiзнати iнсайти, пов’язанi з людськими стражданнями, i можливiсть iхнього перетворення на радiсть.

Я хочу висловити особливу подяку Гейл Вiвiно за ii безцiнний редакторський досвiд, Карен Мойе – за невсипну роботу за комп’ютером, Керол Боулз – за надзвичайно творчу iнтерпретацiю драконiв, а також неймовiрним працiвникам видавництва Bear and Company – за iхню пiдтримку й за те, що моя книга врештi була опублiкована.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги» Хосе Стивенса безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!