Читати онлайн «Психоаналіз і викрутка» Сергій Залевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Психоаналiз i викрутка
Сергiй Залевський


Вбивство лiкаря-психотерапевта. Слiдство вiдпрацьовуе вiдразу декiлька версiй – на грунтi майна, що залишилося пiсля смертi лiкаря, також це i можлива помста когось з хворих, яких лiкував доктор. Це i дивний список iмен, та й неофiцiйна домашня практика теж дае пiдстави для роздумiв слiдчому Маркiяну Мокрицькому. Львiвський антураж i цiкавi мiсця мого рiдного мiста, на тлi яких розгортаеться дiя роману. У книзi присутня ненормативна лексика.

Сергiй Залевський

Психоаналiз i викрутка

Глава 1


Андрiй Конопко вважав себе розумною людиною… розумною, але недооцiненою вiтчизняною медициною. Ну як можна так оплачувати працю медика: це ж грошi по сутi, а не зарплата квалiфiкованого фахiвця – тому що працювати потрiбно з почуттями i мозком пацiента, а це тобi не гайки на конвеерi закручувати! І начебто не бiдував наш лiкар: квартира на Новому Львовi – не шикардос, звичайно, але сiмдесят шiсть квадратiв з iндивiдуальним опаленням i пристойним видом з лоджii – теж чогось, але коштуе у наш час! Ремонт пiд «евро», як у наш час модно давати оцiнку дизайну примiщень: пiдвiсна стеля з дiодним освiтленням, нiмецький ламiнат пiд ногами, iспанська сантехнiка у ваннi i туалетi – на кухнi взагалi повний фарш, як каже наше молоде поколiння. Та i сам Адрюша був цiлком собi нiчого ще, як для чоловiка з туманно-непоганими перспективами на найближче майбутне – всього лише сорок рокiв, як побачив свiт своiми очицями. Була машина, як же лiкаревi без машини – але нiчого такого особливого, вживана «Шкода», яку пригняли пiд замовлення з Прибалтики, – разом з розмитненням i усiма супутнiми справами обiйшлася лiкаревi всього в неповнi вiсiмнадцять штук вiчнозелених американських бабосiв. Скажете, дорого? Ага-ага, напевно – адже за такi грошi цiлком можна було б узяти вiтчизняний «Ланос», i ще б залишилося. примiром. Але, як мовиться – Ланос Шкодi не пара, а тим паче, що стан авто з Європи виявився дуже i дуже приемним. Але це iз слiв автомеханiка, який оглядав тачку, – сам же Андрiй розбирався в автомобiлях, як пiвень в ковбасних недогризках.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Психоаналіз і викрутка» Сергія Залевського безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!