Читати онлайн «Пульт Ґвенді» Стівен Кінг, Річард Чізмар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Пульт Гвендi
Стiвен Кiнг

Рiчард Чiзмар


Юна Гвендi потерпае вiд зайвоi ваги. Щодня вздовж урвища вона видираеться на гору Сходами самогубцiв, щоб схуднути, i, вiдсапуючись, бачить внизу дiтлахiв на iгровому майданчику. Та одного разу звичну картину порушить незнайомець у чорному капелюсi. Вiн подаруе дiвчинцi загадковий пристрiй, який пiсля натискання кнопки видае шоколадне звiрятко, що вгамовуе голод, i срiбнi монети, за якi колекцiонери ладнi вiддати цiлi статки. Та е iншi кнопки цього пульта, якi Гвендi не наважиться використати. Або?…

Стiвен Кiнг, Рiчард Чiзмар

Пульт ГвендiОбережно! Ненормативна лексика!


1


З мiста Касл-Рок до «Касл-В’ю» ведуть три шляхи: 117 траса, Плезент-роуд i Сходи самогубцiв. Щодня цього лiта – так, навiть у недiлю – дванадцятирiчна Гвендi Пiтерсон пiдiймаеться цими сходами, якi тримаються на мiцних (хоч уже й iржавих вiд часу) гвинтах i змiяться вгору вздовж урвища. Першi сто сходинок вона проходить спокiйним кроком, дрiботить по наступних ста, а останнi сто п’ять змушуе себе пробiгти, скрутившись, як каже ii тато, у три погибелi. Нагорi вона схиляеться, розпашiла, обперши руки об колiна, на щоки поналипали пропiтнiлi пасма волосся (пiд час цього останнього вiдрiзку ii хвостик постiйно розкуйовджуеться, як би туго вона його не зав’язувала), вiдсапуеться, нiби старий тягловий кiнь. Хоча деякi покращення все ж вiдбулися. Випроставшись i дивлячись униз уздовж тiла, вона вже бачить кiнчики своiх кросiвок. Ще в червнi, в останнiй день навчання, на який також припав ii останнiй день у касл-рокськiй початковiй школi, це iй не вдавалося.

Пропiтнiла сорочка прилипла до тiла, але, у цiлому, почуваеться вона доволi добре. У червнi, щоразу, як вона досягала вершини, iй здавалося, що от-от помре вiд серцевого нападу. Поблизу чутно викрики дiтлахiв на iгровому майданчику. Трохи оддалiк лунае цокання вiд удару алюмiнiевою биткою по бейсбольному м’ячу; там хлопцi зi Старшоi лiги тренуються до благодiйного матчу на День працi.

Вона витирае окуляри хустинкою, яку саме з цiею метою тримае в кишенi сорочки, коли ii хтось кличе:

– Агов, дiвчинко! Ходи-но сюди на хвильку. Нам з тобою треба побалакати.

Гвендi вдягае окуляри – i розмитий свiт знову набувае чiткостi.


Читати онлайн книгу «Пульт Ґвенді» Стівен Кінг, Річард Чізмар безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Пульт Ґвенді» Стівена Кінга, Річарда Чізмара дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Пульт Ґвенді» Стівена Кінга, Річарда Чізмара безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Пульт Ґвенді» Стівена Кінга, Річарда Чізмара зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!