Читати онлайн «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бiзнес
Джейсон Фрайд

Девiд Хайнемайер Хенссон


Ця книжка для: • пiдприемцiв, якi вiдчувають себе природженими створювати, очолювати й перемагати • власникiв малого бiзнесу, якi шукають виходу за усталенi рамки • тих, хто поки лише мрiе про власну справу Настав час вiдкинути традицiйнi уявлення про ведення бiзнесу! Довiдайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити власний бiзнес. Автори крок за кроком навчать вас, як почати справу, пояснять, чому вам треба менше, нiж ви думаете, порадять, як зробити так, щоб про вас дiзналися, порекомендують, кого i коли варто взяти на роботу, а також як з усiм цим упоратися. Книжка надихае та дае практичну базу для руху вперед!

Джейсон Фрайд, Девiд Хенссон Хайнемайер

Rework

Ця книжка змiнить ваш погляд на бiзнес

Вiдгуки про книжку


Цiлком у стилi компанii 37signals, мудрiсть iз присмаком оригiнальностi, але водночас викладена просто й зрозумiло та добре аргументована… Читайте цю книжку постiйно, аби набратися смiливостi й створити щось видатне.

    Тонi Хсiе,
    виконавчий директор, Zappos.com

Надзвичайнiсть цiеi книжки – у тому, що вона надихае переосмислити все, що ви знали про стратегiю бiзнесу, споживачiв i пiдхiд до справи.

    Вiльям Сi Тейлор,
    засновник i редактор Fast Company, спiвавтор бестселера Mavericks at Work

Коли я читала Rework, то повсякчас боролась iз собою: майже кожну сторiнку хотiлося вирвати й повiсити на стiнцi… Вона дуже сильна, вона вражае, вона надихае… Можливо, це звучить як лестощi вiд фаната, але ця книжка справдi неймовiрно корисна. Коли ви ii прочитаете, у вас з’явиться нове вiдчуття ясностi та мотивацii.

    Кетi С’ерра,
    засновниця javaranch.com i спiвавторка серii бестселерiв Head First

Це надихае… У свiтi, де всiм постiйно пропонують робити бiльше меншими ресурсами, автори показують, як робити менше й створювати бiльше.

    Скотт Розенберг,
    спiвзасновник Salon.com та автор книжки «Dreaming in Code» and «Say Everything»

Залиште священних корiв у стайнi i дозвольте 37signals подiлитися з вами своiми нетрадицiйними пiдходами до того, як досягти успiху в бiзнесi у ХХІ столiттi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!