Читати онлайн «Різник із Городоцької» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Рiзник iз Городоцькоi
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Ретророман
Львiв, 1913 рiк. Напередоднi Рiздва жорстоко вбито кiлькох дiвчат легкоi поведiнки. Газети дали невловимому вбивцi прiзвисько – Рiзник iз Городоцькоi. Але кримiнальна хронiка та iншi сенсацii бiльше не цiкавлять уже вiдомого читачевi львiвського адвоката Клима Кошового. У нього життя налагоджуеться: вiн мае адвокатську практику, заможну клiентуру, повагу в суспiльствi й наречену – вiдому акторку театру i кiно. Та захищати хворого юнака, якого пiдозрюють у жорстоких вбивствах, Кошовий усе ж таки погоджуеться. Програти вiн не може, а перемога – це додаткова й гучна реклама. Але щойно невинний виходить на волю, на Клима починаеться справжне полювання. Щоб урятувати свое життя, йому треба якнайшвидше знайти Рiзника. Так починаються пошуки, котрi приводять Кошового та його друга Йозефа Шацького в стiни психiатричноi лiкарнi, вiдкривають свiт львiвських повiй i таемницi хворих душ. Клим не знае, як Рiзник змiнить його життя. І тим бiльше не уявляе, що ця справа пiднiме завiсу над однiею з таемниць впливовоi красунi Магди Богданович…

Андрiй Анатолiйович Кокотюха

Рiзник iз Городоцькоi

Окрема подяка Мiськiй адмiнiстрацii Львова

та особисто Андрiевi Садовому – за всебiчну пiдтримку та гостиннiсть.

Львiв, грудень 1913 року, вулиця Городоцька

Цього чоловiка вона не боялася.

Так, вiн справдi дивний. За п’ять останнiх рокiв, вiдтодi, як почала продавати себе, Анна бачила сотнi мужчин. Не рахувала навмисне, бо збивалася з лiку. Але пiсля того, що сталося, не могла пересилювати себе. Кiлька разiв пробувала завести постiйнi, сталi стосунки, як було ранiше, на тих самих умовах, чи трошки гiрших. Проте всякий раз розумiла: сама не хоче прив’язуватися нi до кого.

Хай краще мужчина не любий. Лиш грошi дае, заходить, коли припече, покричить трошки, стравить пару, бо жiнкою ж удома так не покеруеш. Не лупцюе, i на тому дяка. Та все одно, знаючи себе, вiдчувала – навiть до такого за короткий час прикипить серцем. Нiчого не зможе з собою вдiяти, таку вже мае натуру. Лiпше сама вiдмовиться, розiрве, прожене, зробить шкоду собi, бо iм усiм байдуже.

Не Анна – так Зося.

Не Яся – так Крися.

Не Стефа – так Марiя.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!