Читати онлайн «Роман і Діана» Володимир Чос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Роман i Дiана
Володимир Чос


«Роман i Дiана» – перше оповiдання з серii розповiдей про закохану пару, яких звати Роман i Дiана. Вони спортсмени-культуристи, мають певнi професiйнi успiхи. Але постiйно потрапляють у неймовiрнi пригоди. І тiльки хороша фiзична пiдготовка, кмiтливiсть та вiра одне в одного допомагають iм вирватися зi складних ситуацiй. Оповiдання написанi в жанрi детективу з елементами фантастики – популяризують сучаснi досягнення науки.

Володимир Чос

Роман i Дiана

1. Закiнчувалася фiнальна частина змагань з культуризму. Оголошувалися iмена переможцiв, перелiчувалися iхнi титули i нагороди. Звання мiс i мiстер сезону удостоiлися давнi друзi Дiана i Роман. Вони приймали вiтання i з задоволенням роздавали автографи.

Роман i Дiана дружили з раннього дитинства, разом займалися рiзними видами спорту i бальними танцями. Коли почали вiдвiдувати тренажерний зал i вiдчули, як завдяки тренуванням м'язи почали наливатися небаченою силою, зрозумiли, що це саме для них. Адже завдяки вiдповiдним комплексам вправ можна на власне замовлення формувати свое тiло. Невдовзi iхнi й так красивi статури набули величних обрисiв античних богiв. Входження Романа й Дiани в атлетичний спорт вiдбулося за класичною схемою: прийшов – побачив – перемiг! Їхнiй успiх був сенсацiею – так з легкiстю вони займали першi мiсця! Роман i Дiана уподобали бодiбiлдинг ще й тому, що цей спорт доводить, що в людини усе мусить бути прекрасним. Суддi велику увагу звертають на артистичнiсть атлетiв, тому змагання перетворюються на захопливе шоу краси i сили.

Часом виникали проблеми з пошуком спонсорiв. Адже цей вид спорту досить дорогий. Щоб тримати себе у формi, потрiбнi не тiльки виснажливi тренування, а й дорогi вiтамiннi препарати, спецiальний рацiон харчування. Завдяки такому комплексу заходiв жир з-пiд шкiри розчиняеться, а звiльнене мiсце заповнюеться м'язами. Щодня вiддавали iнтенсивним тренуванням по двi години. Готуючись до змагань слiд було працювати на тренажерах удвiчi бiльше. Та ось нарештi вони здобули перемогу в турнiрi, який вважали головним для себе.

В глядацькому залi на кращих мiсцях сидiли спонсори турнiру. До одного з них, президента фiрми «Дiана», пiдсiв П'ер – менеджер новоi мiс.