Читати онлайн «Роман з містом» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Роман з мiстом
Свiтлана Горбань

Наталя Лапiна


Магда Свiдзинська жила в буремному ХХ столiттi в мiстi, у яке неможливо не закохатися до безтями… Чарiвний Львiв! Любий пане Лемберг! Саме твоiми брукованими вуличками вона бiгла назустрiч коханню та щастю. Власне, ти був свiдком ii свiтлих перемог i гiрких поразок. Разом iз тобою вона пройшла крiзь пекло вiйни та жаль розлук i втрат… Надзвичайна доля чудовоi жiнки, iсторiя ii кохання, сили та вiдданостi – наче ще одна химерна оздоба мiста, вузькi вулички якого бережуть пам’ять рiзних часiв i епох…

Свiтлана Горбань, Наталя Лапiна

Роман з мiстом


© Горбань С. П., Лапiна Н. П., 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2015


* * *
«Коронацiя слова» створюе для вас нову хвилю украiнськоi лiтератури – яскраву, рiзножанрову, захопливу, – яка е дзеркалом сьогодення i скарбом для майбутнiх поколiнь.

    Тетяна та Юрiй Логушi,
    засновники проектуМiжнародний лiтературний конкурс романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей «Коронацiя слова» був заснований за пiдтримки бренда найпопулярнiшого украiнського шоколаду «Корона». Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новiтньоi украiнськоi культури.

Лiтература, кiно, театр i пiсня обранi не випадково, адже саме цi жанри е стратегiчними жанрами культури, що формують i визначають зрiлiсть нацii.

Метою конкурсу та його завданням е пошук нових iмен, видання найкращих романiв, стимулювання й пiдтримка сучасного лiтературного процесу, кiно й театру i як наслiдок – наповнення украiнського ринку повнокровною конкурентоспроможною лiтературою, а кiно й театру – якiсними украiнськими фiльмами й п’есами.

    koronatsiya.com
Пролог


Наша перша зустрiч була невдалою… Ми не пройшлися старовинними вулицями, не почастувалися вiдомою за межами мiста кавою. Раптова лiтня злива порушила всi нашi плани. Не врятувала навiть парасолька, якою ви намагалися прикрити мене вiд дощу. А часу ж було – менш як година. Через струмки й калюжi ми дiсталися сходiв храму. Вода сягала щиколоток. З вiдчинених дверей лунали музика й спiви. Я зупинилась i подивилася вам у розумнi й повнi любовi очi, облямованi зморшками.


Читати онлайн книгу «Роман з містом» Наталія Лапіна, Світлана Горбань безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!