Читати онлайн «Руденька» Юлія Пилипенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Руденька
Юля Пилипенко


Десять рокiв тому украiнськi лiкарi винесли Юлi вирок: до свого вiсiмнадцятого дня народження вона мае вмерти. Ця книга – своерiдний щоденник-сповiдь, де кожен рядок – не уява авторки, а подii з ii життя. Історiя Юлi приводить нас у тi днi, коли iй здавалося, що нiчого не можна змiнити, коли вона не впiзнавала свого обличчя й тiла, а руде волосся вiдбивалося в дзеркалi фiолетовим, впродовж однiеi ночi змiнивши колiр… З дивовижною вiдвертiстю та оптимiзмом, який за таких обставин здаеться неймовiрним, Юля розповiдае, як заново вчилася любити життя i насолоджуватися ним, що е найважливiшим, коли народжуешся вдруге. Ця книга – не просто iсторiя боротьби життя зi смертю, це ще й iсторiя кохання. До чоловiка, до життя, до себе.

Ви колись замислювались, що б зробили, якби це був останнiй день вашого життя?… Тодi ця книга для вас.

Юлiя Олександрiвна Пилипенко

Руденька

Dedicated to all the people

who saved and created my life.[1 - Присвячуеться всiм Людям, якi рятували i зробили можливим мое життя.]

Вiд автора

Вiтаю!

Мене звати Юля, менi 25 рокiв, i я хочу звернутися до вас iз таким ось питанням.

Ви коли-небудь запитували себе: «Що б я зробив(-ла), якби сьогоднi був перший i останнiй день мого життя?» Банальний початок, чи не так? Але майте терпець. Нi – викиньте книжку геть. Зробiть так, як вам хочеться. Я це поважаю. Питання саме по собi гарне, та насправдi воно не потребуе вiдповiдi. Воно потребуе вiд вас дiй i вчинкiв – крокiв, що грунтуються на любовi до життя. Можна щодня ставити собi це запитання, навiть вiдповiдати на нього, а що з того?

Протягом останнiх семи рокiв кожен мiй ранок починаеться однаково – я розплющую очi й запитую себе про це. А вже потiм роблю все, що заманеться. Те, що зробила б у разi, якби це був останнiй день мого життя. Водночас моi загостренi почуття змушують мене повiрити в те, що все для мене вперше… Ви, напевно, вже здогадалися, що мiй ранок починаеться не о 7.00 i не о 8.00… Вiн починаеться тодi, коли я цього забажаю. Я сама вибираю, коли починатись моему ранковi. Інодi це 19.30, а iнодi – 21.00. Залежно вiд того, о котрiй годинi для мене почалася нiч.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Руденька» Юлії Пилипенко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Руденька» Юлії Пилипенко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!