Читати онлайн «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Scrum. Навчись робити вдвiчi бiльше за менший час
Джефф Сазерленд


«SCRUM – найкращий спосiб з-помiж усiх, якi я знаю, щоб керувати великими й малими проектами, i, безперечно, вiн придатний для застосування й поза межами сфери ІТ». Адам Мессинджер, технiчний директор Twitter Пiдвищити ефективнiсть працi вдвiчi? Звучить, як фантастика, проте це щоденна реальнiсть для тих, хто вже живе у свiтi Scrum! Ця нова, революцiйна стратегiя органiзацii працi, створена двадцять рокiв тому Джеффом Сазерлендом для розробникiв програмного забезпечення, продовжуе доводити свою генiальнiсть пiд час вдосконалення баз даних ФБР та виробництва доступних автiвок, що проiжджають 160 км на 4 лiтрах пального, будiвництва космiчних кораблiв або ж планування весiлля чи ремонту будинку. Ця книга – розповiдь автора про народження та вдосконалення iдеi Scrum – новоi системи цiнностей, у якiй люди важливiшi за процеси, а реакцiя на змiни суттевiша, нiж дотримання плану.

Джефф Сазерленд

Scrum

Навчись робити вдвiчi бiльше за менший час© Jeff Sutherland and Scrum, Inc., 2014

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2016
Вiдгуки про книжку
Ця надзвичайна книжка демонструе новий спосiб спростити ваше життя та роботу, пiдвищити концентрацiю та виконувати за менший час бiльше, нiж ви взагалi будь-коли собi уявляли.

    Брайан Трейсi, автор бестселера «Зроби це зараз»Дивовижно… Це повнiстю переверне уявлення людей про те, наскiльки продуктивними вони можуть бути насправдi… Джефф Сазерленд розкривае нетехнiчному свiтовi елегантно просту систему, якою пiсля винайдення ним Scrum уже давно користуються програмiсти та веб-дизайнери. Ця книжка показуе, як невелика, сконцентрована та вiддана iдеi команда здатна забезпечити значно вищу якiсть роботи швидшими темпами за рахунок самоаналiзу, циклiчностi та адаптацii.

    Майкл Менгi, старший вiце-президент з iнтерактивних технологiй Social@OgilvyДжефф Сазерленд розписав суть Scrum для широких мас. Ця книжка пiдносить Scrum вiд простого iнструмента виправлення проблем до способу життя.

    Гiротака Такеучi, професор управлiнських практик Гарвардськоi школи бiзнесуДжефф Сазерленд е великим майстром творення високопродуктивних команд.


Читати онлайн книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!