Читати онлайн «Шопоголік» Софi Кiнселла

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Шопоголiк
Софи Кинселла


Ребекка Блумвуд – звичайна молода дiвчина. Проте в неi е одна таемниця… Вона шопоголiк. І хоч як Ребекка намагаеться позбутися своеi залежностi, кожен новий розпродаж чи сезоннi знижки зводять цi спроби нанiвець. Дiвчина заборгувала банку велику суму грошей, ii шафки переповненi одягом, але навiть це не може зупинити Ребекку. Коли менеджер банку Дерек Смiт починае справжне полювання на героiню, аби змусити ii сплатити борг, вона вирiшуе: досить! Час навчитися контролювати себе i своi кошти. Марнотратка i шопоголiк, Ребекка за дивним збiгом обставин отримуе пропозицiю стати консультанткою у компанii молодого фiнансового генiя Люка Брендона….

Софi Кiнселла

Шопоголiк

Цю книжку присвячено моiй подрузi й агентовi Арамiнтi Уiтлi

Подяка

Я щиро вдячна Патриковi Плонкiнгтон-Смiту, Лiндi Еванс i всiй командi Transworld, Целii Гейлi, Марку Лукасовi та всiм у LAW, Нiкi Кеннедi та Джессiцi Бакмен, Валерi Госкiнс i Ребеццi Уотсон, а також Брайяновi Сiбереллу iз CAA.

Особлива подяка Самантi Вiкгем, Сарi Мансер, Половi Уоттсу, Шантал Рузерфорд-Браун, моiй чудовiй родинi, i, звичайно, Джеммi, що навчила мене ходити по крамницях.


«Ендвiч-Банк»

Сталлiон-сквер, 1


Лондон W1 3HW

Мiс Ребекка Блумвуд

Джервiс Роуд, 63, кв. 4

Бристоль BS1 0DN

Шановна мiс Блумвуд!

Вiтаемо! Як випускниця Бристольського унiверситету Ви, безсумнiвно, пишаетеся своiми успiхами.

Ми, представники «Ендвiч-Банку», також пишаемося нашими успiхами, адже дбаемо про своiх клiентiв, а наша гнучка система рахункiв задовольнить будь-якi бажання. Ми особливо цiнуемо завбачливий пiдхiд до клiентiв Вашого статусу. Тож пропонуемо Вам, мiс Блумвуд, як випускницi унiверситету, пiдвищений лiмiт безвiдсоткового кредиту на суму 2000 фунтiв на першi два роки Вашоi роботи. Якщо Ви вирiшите вiдкрити рахунок в «Ендвiч-Банку», то вiдразу ж отримаете доступ до цiеi послуги


. Ми щиро сподiваемося, що Ви скористаетеся цiею унiкальною пропозицiею, та чекаемо на Вашу заявку.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Шопоголік» Софi Кiнселли дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Шопоголік» Софi Кiнселли безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!