Читати онлайн «Спадок» Галина Гаврищук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Спадок
Галина Гаврищук


На планетi Земля люди разом планують видиме життя ? своiми думками. Це наш спадок, про який не всi знають, але вiн реальний. Те, що ми бачимо навколо – тiльки вiдображення нашого несвiдомого сумарного сну.Ми живемо в морi мисле форм, якi залiтають в нашi буйнi голови, здебiльшого без запиту. Аналiз емоцiйного стану пiдкаже, чиi вони насправдi…«Спадок» при вiдкрие вiконце в цiй завiсi та дасть вiдповiдi на деякi болючi питання («за що?», «доки?», «хто винен?», «звiдки?»)…Познайомить з трьома векторами причин та наслiдкiв подiй, якi iснують у нашому тривимiрному просторi. Прицiлимось на вихiд iз зачарованого кола iз повторенням подiбних життевих ситуацiй з одним коренем причини… Та багато iнших речей, якi будуть помiтнi тим читачам, чиi проблеми спiв пали.Використанi елементи ченнелiнгу впливають безпосередньо на наш зв'язок iз свiдомiстю, яка на сьогоднiшнiй день не мае доступу до нашого сприймання через вiдчуття. Хронологiя книги виконана по черзi надходження живих пiдказок, якi супроводжували ii втiлення в життя…

Галина Гаврищук

Спадок

Частина перша

Птаха


Можливо, ми займаемось дурнею
Коли щось пишемо, сумлiнням пiддавшись…
Не думка, – запитання!
Воно летить у ввись.
І намiри благii, чи знати, що ти Є
Та можеш розказати про все, що не твое…

Передаемо слово, —
Це птаха, а не я iз вiчного летiла….
Як в сiтях полягла.
Чия вона? Вiд кого? Чи легко на душi?
Навiщо каламутить наш спокiй в самотi?

Їй треба серце наше!
Щоб тишу загубити…
Тодi не та це птаха, яку хочу любити…


1

Нема нiчого нового пiд Сонцем


«…Що було, – те i буде,

Що робилось, те i буде робитися.

І нема нiчого нового пiд Сонцем…»

    Евклезiаст.

… І все повторюеться – iсторiя, кризи, ситуацii у вiдносинах людських. Все б нiчого, але навiщо ж терпiння наше випробовувати, коли повторюеться лихо? І до коли? Допоки ми не усвiдомимо цю схему та не оволодiемо знаннями, яких бракуе щоб вийти з того зачарованого кола. Якщо будова тiла й духу досконала, то i всi подii в нашому життi мають правдиву основу… Ми самi можемо докопатись до причин та наслiдкiв нашоi ролi. Як прицiлимось, так i влучимо…


* * *

– Подивись на себе зверху.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Спадок» Галини Гаврищук дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Спадок» Галини Гаврищук безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!