Читати онлайн «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколм Гладуелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Спалах! Сила несвiдомих думок, або Як не заважати мозку приймати рiшення
Малколм Гладуелл


Малколма Гладуелла – поп-соцiолога i журналiста The Washington Post i The New Yorker, називають «найбiльш оригiнальним американським журналiстом». Журнал Time внiс Гладуелла до перелiку 100 найвпливовiших людей свiту, а всi його дослiдження iз соцiальноi психологii стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки пiсля виходу з друку спiльний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарнi. Історii успiху» сягнув 4,5 мiльйона примiрникiв!

Теж переконанi в тому, що чим бiльше iнформацii мае людина, яка приймае рiшення, тим краще вона впораеться? Це не так! Найважливiшi рiшення ми приймаемо у першi 2 секунди – на пiдставi мимовiльного погляду та iнтуiцii! Саме ця здатнiсть нашого мозку дiяти блискавично дала людству шанс на виживання. А чи можна використати ii, аби й сьогоднi досягати успiху? Сила таких блiцрiшень допомогла здобути перемогу керiвнику масштабних навчань армii США, кардiологам у лiкарнi екстреноi допомоги, торговцю автомобiлями та дизайнеру офiсних меблiв, а також ледь не коштувала мiльярдних прибуткiв компанii Coca-Cola. Обрати собi пару на все життя, виважено вiддати свiй голос на виборах, з першого погляду оцiнити бiзнес-партнера допоможе сила несвiдомих думок – не дар обраних, а вмiння, яке можна розвинути!

Малколм Гладуелл

Спалах! Сила несвiдомих думок, або Як не заважати мозку приймати рiшенняПрисвячуеться моiм батькам, Джойс та Грехему ГладуелламВступ

Статуя, що мала неналежний виглядУ вереснi 1983 року арт-дилер Жанфранко Бечина прийшов до музею Дж. Пола Геттi, що в Калiфорнii. За його словами, вiн мав у власностi мармурову статую, датовану шостим столiттям до н. е. Статуя являла собою те, що ми знаемо як курос – скульптуру оголеного молодика, який стоiть, виставивши лiву ногу вперед, а руки тримаючи по боках. Зараз е лише близько двох сотень куросiв, i бiльшiсть iз них знайдено з численними пошкодженнями або тiльки фрагментарно у мiсцях поховань чи археологiчних розкопок. Проте ця статуя була безмаль в iдеальному станi й мала майже сiм футiв[1 - Близько двох метрiв. (Тут i далi прим. ред.)] заввишки. Вона неначе свiтилася, що вигiдно вирiзняло ii з-помiж iнших стародавнiх скульптур.


Читати онлайн книгу українською мовою «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколм Гладуелл безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» Малколма Гладуелла зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!