Читати онлайн «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стівен Р. Кові, Ребекка Р. Меррілл, Роджер Е. Меррілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Спершу найважливiше! Жити, любити, вчитися, залишити слiд
Стiвен Р. Ковi

Ребекка Р. Меррiлл

Роджер Е. Меррiлл


«Спершу найважливiше» спростовуе всi стереотипи класичного тайм-менеджменту. Автор дае низку ефективних порад, перевертаючи традицiйний пiдхiд до органiзацii часу, допомагае визначити, що необхiдно зробити саме зараз, а що вiдкласти на потiм. Це не книжка-годинник, яка буде вiдраховувати секунди i хвилини виконання завдань, це книжка-орiентир, що допоможе ефективно розподiлити завдання за прiоритетами та досягти максимального успiху в майбутньому.

Стiвен Р. Ковi, Роджер Е. Меррiлл, Ребекка Р. Меррiлл

Спершу найважливiше! Жити, любити, вчитися, залишити слiд

Подяки


Висловлюемо глибоку подяку тим чудовим людям, завдяки яким цей проект вiдбувся:

– людям, чие життя й написанi слова наблизили до нас мудрiсть вiкiв. Ми намагалися навчитися вiд вас;

– нашим колегам, клiентам i учасникам семiнарiв: завдяки iхньому глибокому iнтересовi та спочуттю ми почали краще розумiти речi;

– нашим працiвникам у Центрi лiдерства Ковi за спiвпрацю та неймовiрну пiдтримку;

– Бобовi Асагiнi з компанii «Саймон i Шустер» за терпiння, розумiння й провiдництво;

– учасникам команди «Насамперед – найважливiше»: Бойдовi Крейгу, Греговi Лiнку, Тонi Гаррiсу, Адамовi Меррiллу та Кеновi Шелтону за iхнiй неоцiненний внесок у розвиток проекту. У дуже складних ситуацiях вони продемонстрували характер i компетентнiсть, про якi ми намагалися тут написати;

– i найбiльше дякуемо нашим родинам i родинам учасникiв команди: ваша любов i пiдтримка були для нас неймовiрно важливi. Дякуемо, що показали нам, що` е «найважливiше» i чому це так.


Нашим онукам,

народженим i ненародженим,

що весь час надихають нас пам’ятати, що` е найважливiше

Вступ


Якщо «працюй бiльше, розумнiше i швидше» не працюе, що робити?


Якби вам запропонували зупинитися й серйозно подумати: якi речi у вашому життi – три-чотири речi – для вас найпершi, найважливiшi, що б ви обрали?

І чи придiляете ви цим речам достатньо уваги й часу – стiльки, скiльки вважаете за потрiбне?

Працюючи в Центрi лiдерства Ковi, ми спiлкуемося з багатьма по-справжньому гiдними захвату людьми з усього свiту.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід» Стивена Р. Кові, Ребекки Р. Меррілл, Роджера Е. Меррілла безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!