Читати онлайн «Спорт у тіні імперій» Збігнєв Рокіта

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Спорт у тiнi iмперiй
Збiгнев Рокiта


#PROCreators
За легендою, коли в Стародавнiй Грецii розпочиналися олiмпiйськi iгри, припинялися вiйни. Вiдновлюючи традицiю олiмпiад у сучасностi, П’ер де Кубертен стверджував: «О спорт, ти – мир!» Але часи змiнюються, й iнодi геть не на краще. Полiтика i держави грубо втручаються у свiт спорту, намагаючись використовувати змагання i самих атлетiв у власних iнтересах.

Надзвичайно цiкавi розповiдi про складнi стосунки влади i спорту, життя видатних спортсменiв, змагання, що проходили на тлi подiй, якi зараз уже iсторiя…

Збiгнев Рокiта

Спорт у тiнi iмперiй

Оригiнальна назва твору: Krоlowie strzelcоw. Pilka w cieniu imperium

Видавництво Фабула

2019

Copyright © by Zbigniew Rokita, 2018

© О. Чупа, пер. з пол., 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019

Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо – i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.

Книга мiстить криптографiчний захист, що дозволяе визначити, хто е джерелом незаконного розповсюдження (вiдтворення) творiв.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Спорт у тіні імперій» Збігнєва Рокіти дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Спорт у тіні імперій» Збігнєва Рокіти безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!