Читати онлайн «Станьте щасливими за 21 день» Луіза Л. Хей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Станьте щасливими за 21 день
Луiза Л. Хей


Для формування новоi звички потрiбен мiсяць. А стати щасливими можна лише за 21 день. Досить просто зазирнути в дзеркало. І полюбити власне вiдображення! Сказати собi кiлька приемних слiв, комплiментiв, подарувати усмiшку. Три тижнi накопичення любовi й поваги до себе – один iз найприемнiших подарункiв, який ви можете собi зробити. А ще ви вiдпустите минуле та змiцните самооцiнку; приборкаете внутрiшнього критика й полюбите дитину всерединi себе; забудете про гнiв i подолаете страх; зцiлите свое тiло й пробачите образи; позбавитеся стресу та навчитеся вдячностi.

У форматi PDF A4 збережений видавничий макет.

Луиза Хей

Станьте щасливими за 21 день

© Louise Hay, 2016

© Depositphotos.com / radiocat, обкладинка, 2020

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2020


* * *


Усiм, хто готовий вiдчути радiсть Дзеркальноi Магii

Вiтаю


Вiтаю вас на моему 21-денному курсi роботи з дзеркалом. Вiн базуеться на моему популярному вiдеокурсi «Полюби себе». Протягом наступних трьох тижнiв ви дiзнаетесь, як можна змiнити свое життя, просто дивлячись у дзеркало.

Робота з дзеркалом – коли ви зазираете собi глибоко в очi, повторюючи афiрмацii, – це найефективнiший iз винайдених мною способiв навчитися любити себе й бачити свiт як безпечне мiсце, сповнене любовi. Я навчаю людей працювати з дзеркалом так само давно, як навчаю роботи з афiрмацiями. Простими словами – усе, що ми говоримо чи думаемо, е афiрмацiями. Усi вашi внутрiшнi розмови, дiалоги в головi – це потiк афiрмацiй. А останнi е повiдомленнями вашiй пiдсвiдомостi, що встановлюють звичнi способи мислення та поведiнки. Позитивнi афiрмацii пророщують зерна цiлющих думок та iдей, якi допомагають розвивати гiднiсть та впевненiсть у собi, створювати душевний спокiй та внутрiшню радiсть.

Найпотужнiшi афiрмацii – це тi, якi ви промовляете вголос перед дзеркалом. Дзеркало вiдбивае вашi почуття до себе. Це допомагае одразу зрозумiти, де ви опираетесь, а де – вiдкритi та вiльно плинете. Це чiтко показуе, якi думки потрiбно змiнити, якщо ви хочете жити радiсним та повноцiнним життям.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Станьте щасливими за 21 день» Луізи Л. Хей дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Станьте щасливими за 21 день» Луізи Л. Хей безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!