Читати онлайн «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатан Сафран Фоер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Страшенно голосно i неймовiрно близько
Джонатан Сафран Фоер


Дев’ятирiчний Оскар Шелл мае важливе й надзвичайно секретне завдання, яке охоплюе всi п’ять округiв Нью-Йорка. Його мета – знайти замок, до якого пiдходить загадковий ключ iз комiрчини Оскарового батька, який загинув у Всесвiтньому торговельному центрi 11 вересня 2001 року. Ця, на перший погляд, нездiйсненна справа дасть хлопчику змогу познайомитися з очевидцями рiзних подiй i забезпечить йому бурхливу, зворушливу, мiсцями надзвичайно веселу подорож, яка допоможе загоiти всi рани.

Джонатан Сафран Фоер

Страшенно голосно i неймовiрно близькоНiколь,

втiленню всього прекрасного в моiх очах…Що за?…


Що б нового вигадати з чайником? От якби його носик розтулявся i стулявся пiд тиском пари, наче справжнiй рот, i насвистував веселих мелодiй, або декламував Шекспiровi сонети, або веселився разом зi мною! Я мiг би винайти чайник, який читав би менi татовим голосом перед сном або навiть цiлий хор чайникiв, якi б заводили приспiв iз «Жовтоi субмарини» «Бiтлз». Цей гурт я обожнюю лише за його назву, бо ентомологiя – один iз моiх raisons d’?tre[1 - Raisons d’?tre – сенс життя (фр.).] (вiдома менi фраза французькою). А ще я мiг би навчити свiй анус розмовляти, коли пукаю. Якби я захотiв видатися страшенно дотепним, я б навчив його вигукувати: «Це не я!» щоразу, коли вiн видавав би неймовiрно гучнi звуки. А якби менi випала честь пукнути у Дзеркальнiй залi у Версалi, що бiля Парижа, який, звичайно ж, розташований у Францii, то мiй анус, безсумнiвно, вибачливо промовив би: «Ce n’еtais pas moi!»

Що б такого вигадати з маленькими мiкрофонами? А що, якби ми iх ковтали, а потiм вiдтворювали свое серцебиття через крихiтнi динамiки в кишенях одягу? Уявiть, катаетесь собi ввечерi по вулицi на скейтi та слухаете серцебиття людей довкола, а вони слухають ваше, наче через справжнiй гiдролокатор. Одного я не розумiю: чи почнуть тодi всi серця битися в унiсон? От як у жiнок, що живуть разом, навiть мiсячнi йдуть синхронно; я знаю про це, хоч насправдi не хотiв би. Це було б щонайменше дивно. Хiба що у пологових вiддiленнях, де народжуються новi немовлята, дзвенiтиме, як кришталева люстра на моторному човнi, бо немовлята не встигатимуть об’еднати своi серцебиття в одне цiле.


Читати онлайн книгу українською мовою «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатан Сафран Фоер безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатана Сафрана Фоера дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатана Сафрана Фоера безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Страшенно голосно і неймовірно близько» Джонатана Сафрана Фоера зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!