Читати онлайн «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кім, Рене Моборн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Стратегiя Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простiр i позбутися конкуренцii
В. Чан Ким

Рене Моборн


«Стратегiя блакитного океану» – одна з найвiдомiших книг зi стратегiчного планування останнiх десятирiч. За 10 рокiв iз часу виходу з друку не полишала Топ-10 бiзнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена бiльш нiж 40 мовами та розiйшлася накладом у 3,5 мiльйона примiрникiв. Викладенi в нiй iдеi довели свою ефективнiсть не лише в бiзнесi, але й у дiяльностi некомерцiйних органiзацiй, державному секторi, виконавчiй владi та навiть у мистецтвi. Це нове й розширене видання доповнено досвiдом практичного застосування стратегii, рекомендацiями з перетворення досягнень на постiйний процес оновлення та аналiзом найпоширенiших пасток, якi чекають на шляху до створення комерцiйно переконливого блакитного океану.

Бiзнес без конкуренцii – це реальнiсть! Суперництво iснуе лише там, де в червоному океанi кривавоi боротьби за споживача пiд агресивними гаслами «захопити», «змусити» чи «витiснити» компанii змагаються за право вивести на ринок черговий звичний товар у новiй обгортцi. Але, щоб створити справдi успiшний бiзнес, необхiдно запропонувати щось особливе! Слiд вийти на широкий простiр блакитного океану – вiльний вiд конкуренцii ринок новаторських пропозицiй.

Ця книга, що стала справжньою фiлософiею успiху, пропонуе створити нову бiзнес-модель за 150 стратегiчних крокiв, уже пройдених автогiгантом Ford, фiтнес-компанiею Curves, виробником побутовоi технiки Philips, магазином цифровоi музики iTunes, цирком Du Soleil та тисячами iнших лiдерiв ринку.

Чан В. Ким, Рене Моборн

Стратегiя блакитного океану

Як створити безхмарний ринковий простiр i позбутися конкуренцii

Моiм друзям i родинi,

якi наповнюють змiстом нашi свiти

Рятуйте! Мiй океан червонiе

«Рятуйте! Мiй океан червонiе» – таке почуття раз у раз охоплюе менеджерiв по всьому свiту. Дедалi бiльше людей, чи то керiвникiв компанiй, чи то головiв некомерцiйних органiзацiй, чи то очiльникiв уряду, помiчають, що потрапили в океан кривавоi конкуренцii, i прагнуть iз нього виборсатися. Можливо, ваш бiзнес опинився в умовах, коли межi його звужуються.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!